����������������-������-��-������������

گزارش علم وفناوری از تحولات دریایی ایران ؛

۹ بهمن از نسل جدید زیردریایی ساخت ایران رونمایی می شود/ با کشورهای پیشرو در تولید زیردریایی های دیزل الکتریک آشنا شوید

به گفته دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، در نهم بهمن‌ماه امسال قرار است از نسل جدید زیردریایی ها ایران به نام «فاتح» رونمایی شود.

رییس سازمان بسیج اساتید هرمزگان:

ایزوایکو نمونه هلدینگ کارآمد و موفق در هرمزگان،کشور و منطقه است

رییس سازمان بسیج اساتید هرمزگان گفت: مجتمع کشتی سازی نمونه موفق یک هلدینگ توانمند در کشور و منطقه است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

تایید کارشناسان اسرائیلی بر قدرت فرامنطقه ای ایران / کدام قایق های تندرو سپاه باعث وحشت ناوهای آمریکا شده است؟+ فیلم و عکس

اندیشکده صهیونیستی «مرکز مطالعات عمومی» اسرائیل، روز گذشته ضمن تأکید بر قدرت نظامی ایران در ساخت موشک و قایق های تندرو طی گزارشی اعلام کرد: ایران می‌تواند اسرائیل و آمریکا را با استفاده از فناوری های جدیدش با مشکلات جدیدی مواجه کند.

لزوم ایجاد باغات مدرن زیتون بر اساس اصول علمی در کشور

کشت و پرورش زیتون در شمال ایران سابقه ای ۹۰۰ ساله داشته و توسعه سطح زیر کشت آن به عنوان یکی از محصولات راهبردی کشاورزی، گامی موثر در جهت تأمین نیاز کشورمان به روغن های خوراکی خواهد بود.

یک کارشناس ارشد کشاورزی در گفت و گو با علم و فناوری

توسعه کسب و کار الکترونیک عامل حذف واسطه ها در بخش کشاورزی است

یک کارشناس ارشد کشاورزی توسعه کسب و کارهای الکترونیکی را عاملی برای افزایش سود فروش محصولات کشاورزی و رفع مشکل بیکاری دانش آموختگان این حوزه دانست.

مدیرکل آموزش و پرورش در آیین تجلیل از خیرین پارسیان:

نهضت مدرسه سازی در هرمزگان شتاب گرفته است

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار که ضامن عزت، اقتدار و سربلندی‌ جامعه است، باید نهاد آموزش و پرورش را قدرتمند سازیم چرا که توسعه بدون این مهم قطعا به نتیجه نخواهد رسید.

نماینده‌ی مردم غرب هرمزگان مطرح کرد

خودکفایی در صنعت کشتی سازی/ارتباط صنعت و دانشگاه نویدبخش اتفاقات خوب است

نماینده مردم غرب هرمزگان در بازدید از شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: مجموعه‌ای که سال‌ها پیش بانام کشتی نسازی معروف بود امروز در ساخت و تعمیرات انواع شناورها خودکفا و به معنای واقعی کلمه کشتی‌سازی است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

پشت پرده افزایش قیمت مرغ در بازار چیست ؟ / لزوم ورود مراکز امنیتی بر واردات نهاده های دامی

طی ماه های اخیر قیمت مرغ و محصولات مربوطه به آن با افزایش قیمت در بازار رو به رو شده است که این افزایش قیمت به دلیل عدم تخلیه نهاده های دامی از کشتی ها در بنادر توسط واردکنندگان این محصول می باشد که باعث کمبود این محصول و افزایش قیمت آن گردیده است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

۵ فناوری که ایران برای نابودی بالگردهای دشمن استفاده می کند/ از موشک‌های دوش پرتاب «میثاق» تا مین ضد بالگرد «J_AHM» + فیلم و عکس

ایران بعد از انقلاب اسلامی از لحاظ نظامی موفق به پیشرفت های چشمگیری در حوزه نظامی شده است، پیشرفت های که تعجب جهانیان را در پی داشته است، در این بین به معرفی ۵ سلاح تخصصی ساخت ایران برای نابودی بالگردهای دشمن می پردازیم.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

با اپلیکیشن مسیریاب «رایا»، تهران را در دستتان بگیرید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «رایا»، برنامه مسیریاب حرفه ای است که با استفاده از آن می توانید در ظرف چند ثانیه کوتاه ترین مسیر به مقصد خود را بیابید؛ علاوه بر آن می توانید به نزدیک ترین وسایل نقلیه دسترسی داشته باشید.