��������������

با حضور جانشین معاونت علمی پژوهشی و فناوری سپاه فجر فارس؛

از بسیجیان برتر کنکور ۱۴۰۰ در لارستان تجلیل شد

همایش تجلیل از بسیجیان برتر کنکور سال ۱۴۰۰ به همت مدیریت علمی پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه لارستان در سالن شورای شهر اسلامی شهر لار برگزار شد.

رئیس شهرک‌های صنعتی لار در گفتگو با علم و فناوری:

هیچکدام از واحدهای شهرکهای صنعتی لارستان تعطیل نشده است

رئیس شهرک‌های صنعتی لار گفت: به دلیل کرونا هیچ واحدی تعطیل نشده، شاید رکود اقتصادی در این دوره باعث شده که واحد ها با ظرفیت کمتر فعالیت کنند، اما باعث تعطیلی واحد ها نشده است.

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور لارستان در گفت وگو با علم و فناوری:

فعالیت ۱۰ شرکت دانش بنیان و فناور در مرکز رشد لارستان/ برج فناوری لار در مراحل پایانی

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور لارستان گفت: در حال حاضر، ۱۰ شرکت فناور و دانش بنیان زیر نظر مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان فعالیت می کنند و ساختمان مرکز رشد و برج فناوری لارستان با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی مراحل پایانی خود را طی می کند.

درد دل های یک نخبه بسیجی لاری

علی رضا نیاوند گفت: جنگ نرمی که دشمن به راه انداخته با هوشیاری جوانان بسیجی و جوانان خط راه امام به پیروزی با تکیه بر ایده ها و نوآوری ها مبدل می شود.

در گفتگو با مخترع بسیجی لاری مطرح شد:

با تکیه بر ایده‌ها و نوآوری‌های جوانان می‌توان دشمن را شکست داد

مخترع بسیجی لاری گفت: جنگ نرمی که دشمن به راه انداخته با هوشیاری جوانان بسیجی و جوانان خط راه امام به پیروزی با تکیه بر ایده ها و نوآوری ها مبدل می شود.

توصیه یک رتبه برتر کنکور به محصلان؛

اولویت کیفیت درس خواندن به کمیت آن

رتبه برتر کنکور سراسری علوم انسانی گفت: پیشنهاد می کنم در هر صورت کیفیت را نسبت به کمیت در اولویت قرار بدهند، یک ساعت مطالعه دقیق و مفید بهتر از سه ساعت مطالعه با حواس پرتی است.

گفتگو با رتبه برتر کنکور۹۹ در لار که برای پشت کنکوری‌ها مفید است

خواندن کتاب کمک درسی برای همه درس ها نیاز هست، اما برخی دروس چون زیست شناسی و دروس حفظی مثل حفظیات شیمی و بقیه دروس تاکید زیادی بر کتاب درسی است، اما تاکید کمتری روی کتاب درسی ریاضی است و بیشتر تست محور می باشد

کارآفرین لاری در گفتگو با علم و فناوری:

شرکت‌های بومی توانایی بالایی دارند که نادیده گرفته می‌شوند

رضاپور گفت: یکی از معضلاتی که در شهر لار دیده می شود، این است که خیلی از شرکت ها در سطح شهر وجود دارند که توانایی انجام بسیاری از کارها را در زمینه هوشمند سازی دارند ولی متاسفانه مسئولین کار را به شرکت های خارج از شهر می سپارند

معرفی کتاب؛

کتاب یادت باشد

کتاب حاضر به زندگی فردی که از خواسته ها و آرزوهای دنیایش گذشت تا با حضرت عباس (علیه السلام) محشور شود ، می پردازد .

به مناسبت هفته پژوهش؛

از پژوهشگران برتر لارستان تجلیل شد

مراسمی به مناسبت هفته پژوهش با حضور دکتر ذوالقدر رئیس پارک علم و فن آوری استان فارس، دکتر مجتبی زبرجد معاون پژوهشی دانشگاه شیراز، مسئولان شهری لارستان، رؤسای دانشگاه های لارستان و جمعی از دانشجویان و محققان در تالار شهید نوبخت شهر لار برگزار شد.