����������-����-��������

یادداشت؛

کرونا و نقش من

خداوند در مکان های دور از انتظار و در مواقع تصور ناپذیر معجزات خود را به انجام می رساند و برای آن مهربان غیر ممکن وجود ندارد.من هم از پروردگار تعالی خواهش میکنم که ما را به جز خودش به دیگری وانگذارد و مردم کشور را در امان نگه دارد.

یادداشت؛

کوچکترین نقشی که می‌توانم در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا داشته باشم

میخواهم درباره ویروسی به نام کرونا بنویسم،ویروسی بسیار خطرناک و واگیر دار.....

کرونا را شکست می دهیم؛

آیا فارس در مقابله با شیوع کروناویروس پیروز می شود؟

هر روز با آخرین خبرهای مرتبط با ویروس کوید ۱۹ و اقدامات مسئولان و دستگاه های استان فارس با شما خواهیم بود.

همت خیّران بهمنی برای شکست کرونا ادامه دارد

خیّر نیک اندیش بهمنی با تهیه یک دستگاه تب سنج، به کمپین شکست کرونا پیوست و همچنین یکی از شهروندان این شهر به صورت خودجوش با تهیه پمپ و مواد ضدعفونی، معابر و اماکن تجاری و زیارتی شهر بهمن را ضدعفونی می کند.

سپاه ثارالله (ع) شیراز پا به پای دستگاه‌ها تا نابودی کرونا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز از فعالیت های صورت گرفته این ناحیه برای تقابل با ویروس کوید ۱۹ خبر داد.

یادداشت؛

نقش من در پیشگیری از کرونا

کرونا، واژه عجیبی است و در عین حال بهش نمی خوره این همه بدبختی و دردسر پشتش باشه.ولی متاسفانه باید بگم بله.

یادداشت؛

کرونا

با رعایت این نکات نه تنها می توانیم نقشی کوچک در پیشگیری از کرونا داشته باشیم بلکه می توانیم از خود و عزیزانمان در برابر انتقال این ویروس محافظت کنیم و نقشی برای نجات جامعه خود داشته باشیم.

کرونا را شکست می دهیم؛

تعطیلی اصناف و اجرای طرح زوج و فرد در شهر شیراز

به منظور اطلاع رسانی صحیح به عموم مردم استان فارس، در این بخش از آخرین اقدامات مسئولین برای مقابله با ویروس کوید ۱۹ آگاه شوید.

دستورات شورای سلامت و کمیته کوار برای مقابله با کرونا

با توجه به تصمیمات شورای سلامت و کمیته پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا و تصمیم شورای تامین شهرستان مورخ۹۸/۱۲/۲۱ واحدهای صنفی ضرورت دار از جمله نانوائی ها، قصابان، مرغ فروشان، میوه و تره بار، خشک شویی و قالی شویی به فعالیت خود ادامه دهند و ساعات کاری مابقی صنوف تغییر کرده اند.

یادداشت؛

نقش من در مواجهه با کرونا

ساعت هاست که از ان اتفاق میگذر. اما من مطمنم که او الان اینجاست پیش من. من مطمئنم که این هم من وهم همه مردم لبخند خواهند زد. من مطئنم ماهی گلی ها باز در تنگ های بلوری خواهند رقصید. من مطئنم که همه عزیزانشان را به اغوش خواهند کشید من مطئنم که......