ارتش-آمریکا::خبرگزاری علم و فناوری
ارتش-آمریکا

در رزمایش دریایی آمریکا و انگلیس انجام شد؛

از سریعترین جت پوشیدنی جهان با اهداف نظامی رونمایی شد +فیلم و عکس

برای اولین بار در جهان در رزمایش دریایی که توسط آمریکا و انگلیس در ماه نوامبر ۲۰۱۹ برگزار شد به صورت رسمی از سریعترین جت پوشیدنی جهان که «Jet Suit» نام دارد رونمایی شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

لو رفتن اطلاعات سری ماهواره KH-۱۱ آمریکا در صفحه توییتری ترامپ/ ماهواره های جاسوسی آمریکا شکار بعدی سربازان سپاه+ عکس

انتشار تصاویر مربوط به انهدام راکت انداز ماهواره "ناهید ۱" توسط رئیس جمهور آمریکا، باعث لو رفتن اطلاعات سری مربوط به ماهواره جاسوسی پیشرفته KH-۱۱ شده است .

ارتش آمریکا بیشتر از ۱۴۰ کشور جهان به محیط زیست آسیب می‌زند

بر اساس یک تحقیق از سال ۲۰۰۱ که آمریکا در پاسخ به حوادث ۱۱ سپتامبر به افغانستان هجوم برد، تا به امروز بیش از ۱۲۰۰ میلیون تن گاز گلخانه‌ای تولید کرده است. از این بین بیش از ۴۰۰ میلیون تن آن مستقیما به مناطق جنگی افغانستان، سوریه، عراق و پاکستان ارتباط دارد.

علم و فناوری بررسی می کند؛

آیا ایران به سلاح پیشرفته A۲ / AD دست یافته است ؟ / قدرت نظامی ایران بلای جان تروریست های آمریکایی در منطقه

روزنامه لبنانی البناء در یادداشتی از دستیابی ایران به دو سلاح پیشرفته و سری خبرداده که یکی از این سلاح ها را A۲ / AD معرفی کرده که باعث وحشت تروریست های آمریکایی در منطقه شده است.

علم و فناوری بررسی می کند:

آیا آرایش آمریکا در خلیج فارس جنگی است؟

مسئله‎ای که باید به آن توجه داشت این است که امریکا هیچ آرایش جنگی در خلیج فارس به خود نگرفته است و اعزام نیرو و تسلیحات به منطقه بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده و روتین می‎باشد. بار ها تسلیحات مختلف به منطقه وارد و خارج شده است.

با الگوبرداری از جذاب ترین بازی اکشن دنیا؛

تجهیز ارتش آمریکا به هولولنزهای مایکروسافت

درنهایت با انعقاد قرارداد ۴۷۹ میلیون دلاری ارتش امریکا با مایکروسافت برای استفاده عملیاتی و میدانی از هدست های واقعیت افزوده هولولنز به بار نشست و این فرایند اجرایی شد.