استارت-آپ

نماینده مردم اصفهان در بازید از بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام گفت؛

اصناف هر نمایشگاه جمع بندیهای داشته و به نمایندگان مجلس ارائه کنند

دکترحسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام اصفهان،گفت: اصولا در این نمایشگاهها که بازید داشته ام سمج فقط یک فرش فروش دیدم که به بیمه قالیبافها منجر شد و پیشنهاد می کنم اصناف هر نمایشگاه جمع بندیهای داشته و به نمایندگان مجلس ارائه کنند.

با هدف تاثیر نانوفناوری در کشاورزی بـــررسی می شود؛

رفع معضل آبیاری در کشاورزی با استفاده از نانوفناوری/سوپرجاذب ها چه هستند؟

فناوری نانو با استفاده از دانش علمی و فنی، دارای پتانسیل بالایی در بهبود کیفیت زندگی بشر در زمینه‌های متنوع از جمله در کشاورزی و تولید محصولات می‌باشد.

با حمایت معاونت علمی؛

نخستین رویداد استارت‌آپی هوشمندسازی حوزه سوخت برگزار می‌شود

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین رویداد استارت‌آپی حوزه سوخت با هدف بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری در جایگاه‌های سوخت کشور با رویکرد هوشمندسازی برگزار می‌شود.

مدیر استارت آپ خودآفرینی در گفتگو با علم و فناوری:

کارآفرینی در خارج از کشور ساده‌تر است/ ترویج استارت آپ در کشور برد-برد می باشد

رحیم خورشیدی گفت: کارآفرینی در خارج از ایران ساده تر است زیرا بروکراسی اداری کمتر و زیر ساخت ها و شفاف سازی ها، بیشتر رعایت می شود.

در اقدامی؛

استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند

در همایشی با حضور مدیران گروه سرمایه گذاران نیک اندبش کارایا، مدیران کل دستگاه های دولتی، سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی، استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند.

کاهش مهاجرت نخبگان زیر سایه تغییر رویکرد اقتصادی،

تغییر جهت مقصد دانشجویان داخلی/ دروغ بزرگ فرار مغزها برملا شد

با پیدایش و گسترش حوزه کسب و کارهای نوین و استارتاپ‌ها در داخل کشور، شاهد کاهش روند مهاجرت نخبگان علمی به کشورهای دیگر هستیم که این مهم، حکایت از سیاه‌نمایی در رابطه با آمار و ارقام پدیده فرار مغزها دارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس درگفتگو با علم‌وفناوری:

برخی قوانین مانع گسترش استارت آپ ها می شوند/ تحولات گسترده ای در عرصه کسب و کار های نوپا؛ نتیجه پیشرفت و توسعه ی استارت آپ ها

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس درگفتگو با علم‌وفناوری بیان کرد: برخی قوانین در کشور مانع رشد و گسترش استارت آپ ها می شوند.

مهمترین موانع گسترش استارت آپها در کشور و چگونگی رفع آنها

نبود تیم کاری متخصص و بودجه مناسب دلایل اصلی شکست استارت آپ ها

علم و فناوری گزارش می دهد؛

فرصت ها و چالش های استارت آپ ها در کشور

در برهه کنونی و در محافل گوناگون بسیار از ترکیب استارت آپ درست و گاهی هم نادرست استفاده می شود اما آنچه که اهمیت دارد، فراگیری استارت آپ حداقل در اذهان عمومی مردم می باشد که در مراحل بعد باید این ذهنیت به سمت استقبال از استارت آپ ها، همکاری با آن ها و خریداری محصولاتشان سوق داده شود.