اشتغال-زایی

به همت یک تیم جهادی؛

۱۵۰طرح اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر اجرا می‌شود

تیم جهادی اشتغال و کارآفرینی رهروان ولایت، قرار است ۱۵۰ طرح اشتغال‌زایی در روستا‌های استان ایجاد کند، در روز گذشته ۵۵طرح پذیرفته شده را با حضور دکتر حاجیانی، رئیس صندوق توسعه و کارآفرین استان بوشهر مورد داوری قرار گرفت.

امام جمعه شوش دانیال:

مسئولان برای حل مشکل بیکاری اقدامات لازم را انجام دهند/ اشتغال جوانان اولویت نخست و ضروری

امام جمعه شوش دانیال گفت: مسئولان برای حل مشکل بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی اقدامات لازم را انجام دهند.

بازار کار، اشتغال و استخدام دغدغه جوانان امروز

بازار کار، اشتغال، استخدام دغدغه جوانان امروز چندی است که در گروه‌های مختلف تلگرامی و ایمیلی پیام‌هایی ناشی از شکایت دانش آموختگان از نبود کار و محدودیت‌های شغلی می‌بینم و البته پیام‌هایی هم به صورت شخصی دریافت می‌کنم.

خدمتی بزرگ در هفته دفاع مقدس:

افتتاح سراسری ۵۲۶ پروژه محرومیت‌ زدایی در خراسان‌ جنوبی

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌ جنوبی گفت: از ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌ زدایی سراسر کشور سهم استان خراسان‌ جنوبی ۷۵۰ پروژه بوده که ۵۲۶ پروژه همزمان با سراسر کشور افتتاح می شود.

نماینده طرح بنیاد برکت:

بنیاد برکت از طرح های دانش بنیان حمایت می کند/ شناسایی ۱۳ طرح برتر استارتاپی

نماینده طرح بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: بنیاد برکت در طرح دانش بنیان هم ورود پیدا کرد مجموعه ای به نام دانش بنیان برکت تشکیل شد که جلسات اولیه آن را با مسئولین پارک علم و فناوری و بنیاد علمی نخبگان برگزار کردیم. در این راستا بنیاد برکت یک جشنواره استارآپی انجام داد که در بین آن ها ۱۳ طرح برتر استارتاپی را شناسایی شد و پنج طرح از محصولات آن را پیش خرید کردیم.

طرح سیماب گامی در اشتغال زایی فارغ التحصیلان دانشگاهی

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان سیرجان از اجرایی شدن طرح سیماب در این استان خبرداد وگفت:این طرح در جهت اشتغال زایی فارغ التحصیلان دانشگاهی و پیشبرد کشاورزی این استان براساس متد علمی و فنی می باشد.

اشتغال زایی در گرو مهارت افزایی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: نبود نیروی انسانی ماهر و عدم مهارت کافی کارگر ایرانی یکی از دلایل اصلی وجود اتباع بیگانه در کارگاه های مهارتی تولیدی است.

پدر گردشگری ایران مطرح کرد

دستیابی به رونق اقتصادی و اشتغال زایی در گیلان با اجرای طرح ”۲۰۲۰“

پدر گردشگری ایران وجود احترام، تعامل و همگرایی در کشور را عامل توسعه همه جانبه به ویژه در حوزه صنعت گردشگری دانست.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

نقش آموزش و پرورش در روحیه و نگرش کار آفرینی/الگوی مناسب پیشرفت مدیریتی برای مدیران مدارس کار آفرین

در پرورش روحیه كارآفريني آنچه كه بايد در حين آموزش به آن توجه شود، استقلال، خودباوري، اعتماد به نفس، ريسک پذيري و خلاقيت است.

اشتغال ایجاد شده در شهرک صنعتی ایوان رضایت بخش است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: واحدهای قابلیت داری در شهرک صنعتی ایوان ایجاد شده و با اجرای طرح های خوب زمینه اشتغال خوبی فراهم کرده است.