اقتصاد-مقاومتی

یک نخبه بازار کشاورزی

واردات بی رویه و دلالی، مهمترین موانع تولید نخبگان بازاری است/ تحریم ها، بستری استثنایی برای تولیدات متکی بر دانش بومی

یک نخبه بازار کشاورزی با اشاره به ثبات بالای تولید محصولات متکی بر دانش بومی و منابع داخلی، خواستار حذف دلالان و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان ملی به منظور رشد نخبگان بازاری در کشور شد.

رئیس اسبق دانشگاه زنجان:

اقتصاد مقاومتی الگویی مبتنی بر اقتصاد اسلامی است

درگفتگویی صمیمی با استاد اقتصاد و مدیریت، دکترمتفکرآزاد از پایه ها و مولفه های اقتصاد مقاومتی و همچنین خوانش های مختلف این نوع اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت

کارآفرین نمونه اردلی:

تحریم ها ایران را خودکفا می کند/آمریکا بازنده است

کارآفرین نمونه اردلی در عرصه زنبورداری گفت:استکبار جهانی ۴۰ سال است که ما را تحریم می کند اما ملت شریف ایران اسلامی با توکل برخداو درایت رهبری فرزانه انقلاب روز به روز در تمام عرصه به مرحله خودکفایی می رسد.

نرخ رشد اقتصادی

بررسی آماری رشد اقتصادی در ۹ ماهه اول سال ۹۷

معاونت جهاد علم و فناوری؛

مشکل عمده اقتصاد استان بوشهر/پژوهش‌های دانشگاهی به ندرت عملیاتی می‌شود

نشست نیروهای مسلح جهت بررسی مهمترین مسئله‌ی کشور و ارائه راهکارهای لازم در این راستا در دفتر معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) برگزار شد.

کارشناسان کارآمد و خبره در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان بکارگیری‌ شوند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه عدم استفاده از کارشناسان کارآمد و خبره در تعیین پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان چالش استان است گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان کرمان بررسی و آسیب‌شناسی شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

دولت فعلی برای جنگ اقتصادی ساخته نشده است/ کشور نیاز به مدیرانی مانند شهید همت احتیاج دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی دولت فعلی نمی‌تواند فرماندهی کند، دولت برای جنگ اقتصادی ساخته نشده است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان

بازخوانی آرمان ‌های انقلاب راهکار مقابله با دشمنان در جبهه اقتصادی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان با اشاره به نا امیدی دشمنان ایران اسلامی در جبهه نظامی بر لزوم اولویت سازی تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان انقلاب اسلامی در محیط ‌های علمی تاکید کرد.

بانک ها و بی اعتنایی به تامین مالی بخش پژوهش

کمتر فعال اقتصادی وجود دارد که نداند یکی از مشکلات بزرگ اقتصاد تولید محور همانا تامین مالی است و در عین حال اقتصاد کشور از حجم بالای نقدینگی سرگردان رنج می برد

نظریه پرداز اقتصاد مقاومتی تاکید کرد

تاکنون در اقتصاد مقاومتی مدل سازی نکرده ایم/ به ازای هر تن تولید آهن ۴مترمکعب آب شیرین نیاز داریم

نظریه پرداز اقتصاد مقاومتی در بندرعباس گفت: متاسفانه تاکنون در اقتصاد مقاومتی مدل سازی نکرده ایم و نمی توان منکر نقش پررنگ و تاثیرگذارهرمزگان در صیادی و دریانوردی شد.