ایران

قدرتنمایی بنزینی ایران

پیام اصلی فروش بنزین ایران به ونزوئلا چیست؟

با تکیه بر توان محققان داخلی و براساس مهندسی معکوس؛

پیوند فناوری نانوسرامیک ساخت ایران به بدنه نیروگاهی کشور

یک شرکت دانش بنیان اقدام به طراحی و ساخت سرامیک محفظه احتراق توربین گازی حاوی نانوذرات کرده است که این فناوری در حال حاضر در نیروگاه‌های برق یزد و بندرعباس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به تصویب طرح حذف چهار صفر از پول ملی توسط مجلس؛

بررسی تفصیلی تغییر ساختار پول رسمی کشور/تومان جایگزین ریال

حذف چهار صفر از پول ملی، طرحی است که طی ماه های اخیر توسط بسیاری از کارشناسان اقتصاد و نظام بانکی بررسی و مورد بحث قرارگرفت، در نهایت پس از تصویب در هیئت دولت، نهایتا در مجلس نیز به تأیید نمایندگان رسید و تبدیل به قانون شد.

توسط سخنگوی وزارت بهداشت مطـــرح گردید؛

تکذیب داروهـای ضدکرونای ایـرانی / روش درمانی در مرحله تحقیقات

باوجودآنکه از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کووید ۱۹در کشور و البته سرتاسر جهان؛ اقدامات پژوهشی تحقیقاتی برای ساخت دارو و واکسن این ویروس در حال انجام است اما شایعات نیز دراین روزها کم به گوش نمی رسد.

کرونای اقتصاد ایران مثبت اعلام شده است

سه مشکل اصلی اقتصاد ایران: تولید، تولید و تولید؛ تولید علم (اندیشه‌ها)، تولید اندیشه( اندیشیدن) و تولید کالاها و خدمات . پس برای حل این مشکلات به تغییر نیاز داریم.

باوجود تحقیقات برای تولید واکسن کرونا در سراسر جهان؛

آزمایشات بر روی "واکسن کرونا "

شرکت داروسازی "مدرنا"(Moderna) با اعلام خبر ساخت واکسن "کروناویروس" قصددارد آن را برای آزمایش‌های بیشتر به مقامات عالی سلامت آمریکا ارسال کند.

باوجود نگرانی های اخیر مردم در استان سمنان؛

سمنان| کــرونا تحت کنترل است

باوجود نگرانی های اخیر مردم درسطح کشور و همچنین استان سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از کنترل شدید این ویروس در سمنان خبر داد.

پیامدهای قرار گرفتن ایران در لیست سیاه fatf

طبق اخبار رسیده بار دیگر کشور ایران در لیست سیاه FATFقرار گرفته شد، بر اساس بیانیه مرتبط با این مصوبه در صورتی که ایران به کنوانسیون پالرمو و CFT بپیوندد نام ایران از این فهرست حذف خواهد شد.