بسیج-علمی::خبرگزاری علم و فناوری
بسیج-علمی

معاون بسیج اساتید استان اصفهان؛

بانکداری اسلامی باید مطالبه جدی از مجلس باشد

بیژن شمس در نشست انتخاباتی در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با اشاره به نگاه حداکثری مجلس به مقوله اقتصاد و معیشت مردم گفت: بانکداری اسلامی باید مطالبه جدی از مجلس باشد.

رنجبری گفت؛

بخش علوم دامی و گروه دامپزشکی مرکز تحقیقات کشاورزی استان اصفهان مولود انقلاب است/در زمینه های مربوطه دستاوردهای ارزشمندی داریم

بخش تحقیقات علوم دامی و گروه دامپزشکی مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با ۳۷ سال سابقه فعالیت علمی و فنی مولود انقلاب است و در زمینه های مربوطه دستاوردهای ارزشمندی دارد.

مسئول سازمان بسیج جهاد علمی و فناوری استان بوشهر،

طرح بسیج همگام با كشاورز بدنبال علمی كردن كشاورزی است

مسئول سازمان بسیج جهاد علم و فناوری، سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست شناسایی آسیب‌ها و تهدیدات روستای چاه پیر شهرستان تنگستان گفت: سازمان بسیج از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که به کمک آن می‌توان مانع مهاجرت روستائیان و ایجاد شرایط لازم برای برگشت به روستا شد.

معاون پژوهشی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان خبر داد؛

تعداد قابل توجهی دستگاهها و تجهیزات در دانشکده فنی شهید مهاجر ساخته شده است/ توسط این دانشکده کمیته ساخت ایجاد می شود

دکتر شیروانی معاون پژوهشی دانشگاه فنی حرفه ای استان اصفهان با بیان این که دانشکده فنی شهید مهاجر دارای ۱۷ رشته کاردانی و ۹ رشته کارشناسی است، خبر داد: اکثر دستگاهها و تجهیزات مورد نیاز دانشکده فنی شهید مهاجر توسط استادان و دانشجویان خودمان ساخته شده است و کمیته ساخت تجهیزات استان اصفهان هم توسط این دانشکده ایجاد می شود همچنین طرح برند ملی را با دو شرکت ایساکو و رایان خودرواجرا کرده ایم.

نخستین رویداد استارت‌آپی بسیج در استان گیلان برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی بسیج گیلان به‌منظور تولید محتوای دیجیتال با موضوعات مربوط به دوران انقلاب از ۲ تا ۴ بهمن در گیلان برگزار می‌شود.

گزارش تصویری/

برپایی نمایشگاه فعالیت های بسیج خوزستان در اهواز

نمایشگاه فعالیت های بسیج خوزستان در حرم علی بن مهزیار در شهر اهوازبر پا شد.

ﻣﻌﺎون ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺳﭙﺎه پاسداران،

امریکایی ها از ۱۱ سپتامبر به این طرف چه کردند و چرا در این مقطع سردار سلیمانی را شهید کردند

ﻣﻌﺎون ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺳﭙﺎه پاسداران با اشاره به این که انقلابی گری حاج قاسم شاخصه ولایتمداری حاج قاسم است و سردار سلیمانی از ابتدایی که وارد سپاه شد تا به امروز یک خط ثابت داشت، این مسئله را که امریکایی ها از ۱۱ سپتامبر به این طرف چه کردند و چرا در این مقطع سردار سلیمانی را شهید کردند مورد بحث قرار داد و گفت: هدف راهبردی انتقام سخت پایان بخشی به حضور نامیمون و مشکل ساز امریکاییها در منطقه است.

۲۷۱۰ نفر از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی تاکید کردند:

شکست کامل انحصارهای علمی آمریکایی و کسب مرجعیت علمی جهان، انتقام نخبگان بسیجی از آمریکا خواهد بود

در پی شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و همراهان او به دست تروریست‌های آمریکا در بغداد، جمعی از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی با محکومیت این اقدام بزدلانه بیانیه‌ای را صادر کردند.

بیانیه اعضای خانه نخبگان بسیج علمی اصفهان در خصوص شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

اعضای خانه نخبگان بسیج علمی اصفهان با صدور بیانیه ای ضمن تبریک و تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی انزجار خود را از جنایتکاران و مخالفان اسلام و ایران اعلام می کند.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه گفت؛

یکی از مسئولیتهای مهم حوزه و دانشگاه نسبت به بیانیه گام دوم بازنگری و بررسی خروجی ها است

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه، با بیان این که بدنه حوزه و دانشگاه بدنه فرهیختگی، دانش، تقوی، دیانت، تعهد و احساس مسئولیت است، گفت: یکی از مسئولیتهای مهم حوزه و دانشگاه نسبت به بیانیه گام دوم بازنگری و بررسی راجع به خروجی ها است.