تحریم-علمی

علم و فناوری گزارش می دهد؛

دانشجویان دکتری قربانیان جدید تحریم های آمریکا/اقدام غیرقانونی نشریات علمی غربی در ریجکت مقالات ایرانیان+سند

بر اساس تحریم های آمریکا، تعدادی از نشریات معتبر بین المللی از پذیرش و بررسی مقالات علمی محققان کشورمان خودداری می کنند که این موضوع باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دانشجویان مقطع دکتری کشور شده است چرا که بر اساس قانون وزارت علوم، شرط فارغ التحصیلی آن ها چاپ مقاله در نشریات معتبر بین المللی می باشد.

تحلیلی بر اقدامات آمریکا علیه ایران؛

آیا جنگ بین ایران و امریکا رخ می‌دهد؟/حمله به سفره مردم کثیف‌ترین حمله دشمن بود

احتمال جنگ بین ایران و امریکا بعد از ماه مبارک رمضان، با توجه با اظهارات اخیر برخی افراد، جنجال‌های زیادی را به راه انداخته است، در واقع می‌توان گفت از زمان روی کار آمدن ترامپ، هر روز بر میزان تضادها و تنش‌ها بین آمریکا و ایران افزوده شده است، اما آیا آمریکا فقط به تنگ‌تر کردن "محاصره اقتصادی و سیاسی" ایران اکتفا خواهد کرد یا این که ترامپ قصد دارد به تدریج و بسترهای لازم را برای جنگ محدود و ضربتی آمریکا با ایران فراهم آورد؟

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

با دستاوردهای نظامی ایران در سال ۹۷ آشنا شوید/ موشک فاتح مبین تا پهپاد کمان + فیلم و عکس

ایران در سال ۹۷ با وجود انواع تحریم های اقتصادی و علمی گسترده ای که جهبه آمریکایی- اسرائیلی - عربی بر علیه ایران وضع کرده است در حوزه نظامی موفق به کسب دستاوردهای گسترده ای شده است که تحسین جهانیان را در پی داشته است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

تحقیر تحریم های آمریکا توسط محققین ایرانی/ جایگاه نخست در تولید علم در خاورمیانه به ایران رسید+فیلم و جدول

نظام رتبه‌بندی "سایمگو" (Scimago) ، جدیدترین رتبه‌بندی خود بر اساس مقالات علمی منتشر شده در سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد که بر اساس این گزارش جمهوری اسلامی ایران رتبه‌ی شانزدهمِ جهان و اولِ منطقه در تولید علم را کسب کرده است.