تسهیلات::خبرگزاری علم و فناوری
تسهیلات

معاون توسعه صندوق خبر داد

تسهیلات ۷۰ درصدی بلاعوض صندوق نوآوری برای اخذ استانداردهای صنعت هوایی

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی اخذ استانداردها را از الزامات صنعت هوایی ذکر کرد و گفت: بر این اساس تا ۷۰ درصد هزینه‌های اخذ استاندارد در قالب تسهیلات بلاعوض در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه اعطا می‌شود.

از سوی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی اعطا می‌شود

تسهیلاتی در حوزه تحقیق و توسعه برای شرکت های دانش‌بنیان

به همت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال جاری تسهیلات ویژه‌ای برای گسترش خدمات آزمایشگاهی در حوزه تحقیق و توسعه به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود.

از محل مصوبه سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

۶ واحد فناور پارک علم و فناوری تسهیلات دریافت می کنند

جلسه ارزیابی واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان با حضور مریم ملونی مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در چهارمحال و بختیاری:

۷۷۹ طرح اشتغال روستایی به صندوق کار آفرینی امید معرفی شد

مدیر کل صندوق کار افرینی امید چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه ۷۷۹ طرح در زمینه اشتغال روستایی به ما ارائه شده است بیان داشت: بیش از ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ۷۷۹ طرح پرداخت شده است.

تسهیلات حمایت از توسعه اشتغال زایی

نوع تسهیلاتی که ارائه می شود، وام ارزان قیمت با نرخ بهره ۱۰ درصد می باشد که حداکثر میزان تسهیلات ۲۰ میلیون تومان به ازای هر شغل، تا حداکثر ۱۶۰ میلیون تومان است.

آشنایی با بسته های حمایتی و تسهیلاتی صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان

برگزاری نشست مشترک رییس و مدیران پارک علم و فناوری با واحدهای فناوری و شرکت های مستقر در پارک و مرکز رشد با هدف نحوه پرداخت بسته های حمایتی و تسهیلاتی صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان

عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت؛

تهسیلات صندوق نوآوری و شکوفایی به صندوق پژوهش و فناوری واگذار شد/ شرکتهای غیر دانش بنیان هم تسهیلات می گیرند

محمد صادق خیاطیان عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه،اظهار داشت: خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به صندوق پژوهش و فناوری واگذار شد، همچنین صندوق پژوهش و فناوری به شرکتهای دانش بنیان و غیر دانش بنیان هر دو تسهیلات می دهد.