تعهدات-برجام::خبرگزاری علم و فناوری
تعهدات-برجام

گام دوم ایران:

اعلام عدم پایبندی نسبت به میزان درصد و غلظت غنی‌سازی/ نامه ظریف به موگرینی ارسال می‌شود

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران گفت: امروز نامه ای از سوی ظریف به موگرینی نوشته شده که ارسال می شود و به صراحت بندهایی از برجام درباره عدم تعهد ما به غلظت اورانیوم اعلام خواهد شد.

پایان مهلت طرف‌های برجامی/ تا ساعتی دیگر تصمیمات برجامی ایران اعلام می‌شود

باتوجه به اینکه امروز مهلت ۶۰ روزه جمهوری اسلامی ایران به طرف های حاضر در برجام به پایان رسیده است، تا ساعتی دیگر تصمیم تازه ایران در کاستن از تعهدات برجامی اعلام می شود.

ایران هسته‌ای بعد از برجام

در این اینفو به بررسی اثرات برجام بر سازمان هسته‌ای کشور پرداخته‌ایم

از گفتار بی عمل تا مهلت ۶۰ روزه ایران

عدم چشم‌پوشی از تعهدگریزی‌های طرف مقابل/ قدرت و استقامت ایران، نقطه کور جهانیان

خروج آمریکا و عدم توجه اروپایی‌ها به تعهداتشان در برجام این بار کاسه صبر ایران را لبریز کرده است و گام‌های ایران این بار محکم‌تر برداشته می‌شود.

توضیحات فنی صالحی در خصوص تصمیمات جدید ایران در قبال برجام

«علی‌اکبر صالحی» رئیس سازمان انرژی اتمی همزمان با سالگرد خروج آمریکا از برجام در حاشیه نشست هیات دولت اقدامات جمهوری اسلامی ایران در قبال بدعهدی‌های آمریکا را تشریح کرد.

ظریف: اعضای برجام جز چین و روسیه به هیچ یک از تعهداتشان عمل نکردند/صالحی:فرصت سوزی اعضای برجام موجب برداشتن قدم‌های بعدی ایران می‌شود

شورای عالی امنیت ملی در بیانیه ای اعلام کرد که ایران از امروز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ برخی اقدامات خود در برجام را متوقف می کند و به کشورهای باقیمانده در توافق، ۶۰ روز برای اجرای تعهدات خود به ویژه در حوزه‌های بانکی و مالی فرصت داد.