خبرگزاری-علم-وفناوری

رییس پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان هشدار داد

تخریب ۹۰درصدی اکوسیستم مرجانی جزیره کیش/بندرعباس آلوده ترین شهر ساحلی است

رییس پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان گفت: هشدار های زیست محیطی مبنی بر تخریب و نابودی ۹۰درصدی زیستگاه مرجانی در جزیره کیش را بایدجدی گرفت .

یادداشت

جزیره هفت هزار نفری هرمز فاقد آمبولانس دریایی

جزیره رنگین کمانی هرمزبا هفت هزار نفر جمعیت را این روزها با طبیعت بکر و جذاب و خاک های رنگی اش می شناسند و هر هفته میزبان گردشگران زیادی از سراسر کشور است .

رییس پلیس فتا استان هرمزگان:

جعل عنوان در فضای مجازی جرم است/ دستگیری فیشینگ کار های حرفه ای

رییس پلیس فتا استان هرمزگان گفت : جعل عنوان در فضای مجازی از مصادیق جرم بوده و مدیران گروه در فضای مجازی در خصوص نشر مطالب بایستی پاسخگو باشند.

مدیرعامل ایزو ایکو مطرح کرد

ایزوایکو تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده/خودکفایی در انجام تعمیرات ریگ‌‌های حفاری

مدیرعامل ایزو ایکو از تبدیل تهدیدها به فرصت ها خبر داد و گفت: خودکفایی در تعمیرات کشتی های بزرگ و ریگ های حفاری از دستاوردهای این مجموعه است.

گزارش علم وفناوری از پیشرفت پروژه‌ی بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

بیمارستان هفت طبقه نفت ستاره خلیج فارس نیازهای درمانی هرمزگان را پاسخ می دهد

ساخت بیمارستان مجهز درهفت طبقه توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس بنا به وظیفه مسئولیت های اجتماعی بوده و پاسخگوی نیازهای درمانی هرمزگان است.

گزارش علم وفناوری از پیشرفت های کشتی سازی در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب

ایزوایکو نمونه هلدینگ کارآمد و موفق در استان هرمزگان، کشور و منطقه است

در آستانه چهل‌سالگی انقلاب و در راستای اندیشکده راهبردی اقتصاد دریا محور سازمان بسیج اساتید، جمعی از اساتید امروز از مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید کردند.

مولف دو کتاب حوزه نفت وگاز:

قرآن الهام بخش است/ کاستی ها در حوزه انرژی نیازمند تحقیق و پژوهش

مولف کتاب های حوزه نفت و گاز گفت: قرآن کتابی الهام بخش در تمام زمینه هاست ؛ کاستی ها در حوزه های تخصصی نیازمند نگارش وتحقیق است.

وقتی نمی توان ساده از کنار کمبود های بهداشت ودرمان گذشت

یزد و شیراز مقصد اول و آخر بیماران هرمزگانی

استان هرمزگان با داشتن جمعیتی بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار نفر نیازهای درمانی و بهداشتی زیادی داشته که دستگاه بهداشت و درمان تاکنون نتوانسته به درستی به این خواسته بحق شهروندان در داخل استان پاسخ داده و بیماران بنا به ملاحظات و سنجیدن تمام جوانب علیرغم هزینه های گزاف جابجایی و سکنا گزیدن در شهرهای یزد و شیراز ترجیح می دهند برای درمان وویزیت وحتی چکاپ به این شهرها سفرکنند و جواب قطعی و آخر را از پزشکان یزد و شیرازی بگیرند.

نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان:

هرمزگان نیازمند نگاه ویژه کمیسیون های بهداشت و درمان و تلفیق است

نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان با بیان اینکه، نارسایی هایی کنونی بهداشت و درمان استان ریشه تاریخی دارد، از پیگیری های ویژه نمایندگان هرمزگان، از طریق کمیسیون های بهداشت و درمان و تلفیق برای تخصیص بودجه های کلان با هدف تقویت زیرساخت ها و چارت نیروی انسانی این حوزه خبر داد.

مسوول سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان:

انتشار دستاوردهای علمی پژوهشی انقلاب سرلوحه متولیان فرهنگی باشد

رییس بسیج اساتید هرمزگان گفت: ارايه و انتشار دستاوردهاي علمی پژوهشی انقلاب اسلامی و تلاش ها و مجاهدت هاي قبل از انقلاب مي بايست سرلوحه كار متولیان فرهنگی قرارگیرد.