خبرگزاری-علم-وفناوری::خبرگزاری علم و فناوری
خبرگزاری-علم-وفناوری

اینترنت کلاس‌های درس دانشگاه‌ها رایگان می‌شود/ مکاتبه ۲ وزارتخانه‌‌ درباره لیست کلاس‌های مورد تایید

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: این وزارتخانه لیستی از همه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید خود را که در حال ارائه آموزش مجازی به دانشجویان هستند به وزارت ارتباطات ارسال کرد تا هزینه اینترنت آنها رایگان شود.

«عِرق به وطن» سبب پیشرفت و وابستگی به صنعت داخلی کشور می‌شود

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی گفت: استفاده از تجهیزات و امکانات داخلی کشور می‌تواند نتایج و اثرات مختلفی داشته باشد و عِرق به وطن و میهن سبب پیشرفت و وابستگی به صنعت داخلی کشور می‌شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش هرمزگان :

برگزاری کارگاههای تخصصی معلمان پیش دبستانی و دانش آموزان دیرآموز

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان از آموزش تخصصی مربیان پیش دبستانی، معلمان و مدیران مدارس، با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی در راستای ارتقاء یادگیری مؤثر نوآموزان پیش دبستانی خبر داد.

رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان :

بیش از ۶هزار نفر در هرمزگان امسال همیار طبیعت شدند

محمد منصوری بابیان اینکه ۶هزار و ۲۴۹ نفر همیار طبیعت در این استان جذب شدند گفت: این افراد به عنوان همیار طبیعت دانش آموز ،همیار مروج و همیار محافظ هستند.

تامین امنیت سبد سوخت کشور با پیشگیری از کرونا

رئیس HSE شرکت نفت ستاره خلیج فارس صیانت از پرسنل پالایشگاه ستاره خلیج فارس در برابر شیوع احتمالی ویروس کرونا را راهی برای حفظ استمرار عملیات تولید دانست و گفت: از هیچ تلاشی برای تامین امنیت سبد سوخت کشور فروگذار نخواهیم بود.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی هرمزگان خبرداد

زمینه فعالیت زنان کارافرین فراهم شد/ صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی زمینه اشتغال را ایجاد کرده است

صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی با هدف اختصاص اعتبار به تعاونی های منابع طبیعی و ایجاد اشتغال و پویا نمودن بهره برداران ایجاد شده است که تاکنون از نظر فعالیت های شاخص و اثر بخش موفق به کسب رتبه دوم کشوری شده است.

رییس بنیاد نخبگان هرمزگان در گفت وگو با علم وفناوری :

نیاز هرمزگان با تحقیقات علمی منطبق وسازگارنیست

رییس بنیاد علمی نخبگان هرمزگان گفت: نیازهای روز استان با پژوهش ها و تحقیقات علمی منطق نیست و این معضلی پیش روی حرکت علمی استان است.

با حضور استاندار هرمزگان انجام شد؛

بهره برداری از شش پروژه آب و فاضلاب در شهرستان رودان/ بهره مندي ۱۰ روستا با جمعيتي بالغ بر ۱۵ هزار نفر از آب شرب سالم

همزمان با پنجمين روز از دهه مبارك فجر؛ در مراسمي با حضور استاندار هرمزگان، از شش پروژه آب و فاضلاب شهرستان رودان بهره‌برداری شد.

معاون وزیرآموزش وپرورش :

کلنگ سومین پروژه بانوان مدرسه ساز قشم به زمین زده شد

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: پس از ساخت شش کلاس درس در مدارس شرافت و شهید حقانی توسط بانوان خیر رمکان قشم، کلنگ دبیرستان سه کلاسه این روستا نیز توسط بانون مدرسه ساز به زمین زده شد.

رییس دانشگاه آزاد بندرعباس در جشنواره جهادگران علم وفناوری :

نخبگان نیازمند حمایت و پشتیبانی هستند

رییس دانشگاه آزاد بندرعباس در جشنواره جهادگران علم وفناوری گفت: نخبگان امروز نیازمند حمایت در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.