خبرگزاری-علم-و-فناوری-از-سیستان-و-بلوچستان

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

رشته هایی که بیشترین استخدامی را خواهند داشت

تحلیل‌گر داده، دانشمند داده، توسعه‌دهنده کلان‌داده و مهندس کلان‌داده از مشاغلی که در آینده نزدیک به صورت سازمانی یا شخصی بیشترین استخدام را در جهان خواهد داشت.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

کسب و کارهای اینترنت اشیا

اینترنت اشیاء، فراتر از یک ابزار برای رفاه و تسهیل در امورشخصی به عنوان یک منبع جدید داده، یک سری مدل های کاربردی در کسب و کارها را پیشنهاد داده که می تواند موجب تقویت آن کسب و کارها در صنایع مختلف شود.

معاون آموزشی دانشگاه جامع کشور در زاهدان

دانشگاه جامع نیروی محرکه و اصلی ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری

دانشگاه جامع علمی کاربردی با تربیت نیروی انسانی متخصص و دانش مدار به عنوان مهمترین مزیت رقابتی و کمیاب ترین منبع در اقتصاد دانش محور امروز است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

ابزارهای دیجیتالی برای کودکان خطرناک نیست

به گزارش یک پژوهش کافی است که کودکان فقط یک ساعت قبل از خواب از ابزارهای دیجیتالی استفاده نکنند در غیر این صورت استفاده آن در طول روز چندان خطرناک نیست.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

آخرین مهلت ثبت نام مسابقات جشنواره دانش آموزی نوجوان خوارزمی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دهم بهمن ماه اعلام شد

پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی در شش محور (ادبیات فارسی، فعالیتهای آزمایشگاهی، زبان انگلیسی( ایفای نقش)، پژوهش، دست سازه و بازارچه های کسب وکاردانش آموزی ) از مرحله مدرسه تا مرحله کشوری با رویکرد کارآفرینی برگزار خواهد شد.

گزارش علم وفناوری از حواشی حضور استاد دانشگاه تهران در زاهدان؛

بوی آتش و دود از جیب مافیای کنکور/پول نداریم برای اداره دولتی مدارس،بخش خصوصی بچه ها را تربیت کند!

آیا وقتی بنزین گران می شود، ‌‌پول آن را دولت صرف گرم كردن بچه هاي سيستان و بلوچستان مي كند؟ يا پيمانكاران بزرگ وابسته به دولت، منتفع مي شوند؟ آقایان دولتها! اگر مي خواهيد بنزين را گران كنيد؛ اگر مي خواهيد زندگي را براي طبقه محروم سخت تر و گرانتر كنيد؛ حداقل آنقدر انسانيت داشته باشيد، كه پولش را صرف نسوختن بچه هاي سيستان و بلوچستان كنيد، نه اينكه وزير آموزش و پرورش بگويد پولي نيست؛ كه هزينه سيستان و بلوچستان كنيم.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

اجرای طرح اتاق کارآفرینی مدارس در سیستان و بلوچستان

طرح اتاق کارآفرینی توسط بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در تمام کشور بصورت فعالیت ترویجی به منظور ایجاد علاقه و افزایش آگاهی دانش آموزان نسبت به موضوع کارآفرینی اجرا شده است و دانش آموزان علاقمند از هر مدرسه ۳۰ ساعت آموزش های کارآفرینی را در قالب ۴ کارگاه و یک رویداد طراحی مدل تمرین کسب و کار دانش آموزی گذرانند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

شهریه رشته های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از چهارشنبه ۱۲ دی ماه آغاز گردیده و لازم است که داوطلبان قبل از ثبت نام در این آزمون از میزان شهریه های این دانشگاه اطلاع یابند. همچنین تمام داوطلبان گروه علوم تجربی بومی یکی از استانهای خراسان جنوبی، هرمزگان و سیستان و بلوچستان هستند مجاز به انتخاب رشته/ محل زاهدان هستند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

پیشرفت علمی سیستان و بلوچستان نیازمند پژوهشهای کاربردی

به مناسبت هفته پژوهش جلسات و کارگاههای تخصصی توسط سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سیستان و بلوچستان در حوزه سپاه سلمان برگزار گردید.