خبرگزاری-علم-و-فناوری-استان-ایلام::خبرگزاری علم و فناوری
خبرگزاری-علم-و-فناوری-استان-ایلام

برگزاری عصر شعر شور منتشر شهید حاج قاسم سلیمانی در ایلام /هنرمندان با زبان هنر دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را بازگو کنند/

سردار سیلمانی در زمان حیاتشان کارهای مهم و تاثیرگذاری برای جهان اسلام صورت دادند و اقدامات و فعالیت های ایشان به نحوی بود ، که بعد از شهادتشان نیز اتفاقی بزرگ و عظیم روی داد و وحدت جهان اسلام برای مبارزه با استکبار جهانی و نابودی صهیونیست دوچندان شد

بیانیه موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام بمناسبت گرامیداشت دهه فجر

مسئول موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام استان ایلام در پیامی ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد .

بیانیه سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام

انقلاب اسلامی الگوی بی بدیل ایثار و مقاومت در جهان است

ملت آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنان نشان داده اندکه با وجود تحریم ها ، تهدیدها و فراز و فرود ها نه تنها ذره ای در اعتقاد و اراده آنها کاسته نشده ، بلکه همچنان به فضل الهی ، انقلاب اسلامی الگوی بی بدیل ایثار و مقاومت در جهان است .

مالک اشتر زمان "سردار حاج قاسم سلیمانی "به یاران شهیدش پیوست

حاکمان بد طینت و سردمداران جنایات و اقدامات تروریستی در جهان بدانند که شهادت هنر مردان خداست و با شهادت سردار سر افراز سپاه اسلام ، نه تنها کار به پایان نرسیده ، بلکه انتقام سخت تری از سوی جبهه مقاومت ، در انتظار جنایتکاران خواهد بود .

افتتاح مرکز رشد شهید داریوش رضایی نژاد در ایلام/استقلال اقتصادی کشور در گرو حمایت از نخبگان

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : مرکز رشد و فناوری شهید داریوش رضایی نژاد وابسته به سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در محل بنیاد جوانان استان ایلام افتتاح و آغاز به کار کرد .

بیانیه سازمان بسیج علمی ایلام در گرامیداشت حماسه نهم دی

سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام با صدور پیامی فرا رسیدن حماسه نهم دی ماه "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" را تبریک گفت .

واگذاری ساختمان پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس/ تمرکز پارک علم و فناوری برتبیین سامانه های هدفمند پژوهشی

مراسم واگذاری ساختمان پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با حضور رئیس دانشگاه ، رئیس پارک علم و فناوری و متقاضیان در محل بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد .

بازدید اعضای خانه نخبگان ایلام از درختان سرو ۳۳۰۰ ساله

اعضای خانه نخبگان بسیج استان ایلام در یک بازدید علمی از درختان سرو زربین ۳۳۰۰ ساله روستای بان سرو ایلام دیدن کردند.

کارگروههای تخصصی خانه نخبگان ایلام تقویت می شوند

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد: سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ، با فعالیت مستمر مرکز هدایت و حمایت تحقیقات کاربردی ، مراکز رشد و فناوری ، حمایت از نخبگان ، محققان و مبتکران علمی و راه اندازی کارگروههای مختلف تخصصی در استان اقدامات شایانی در جهت رشد و پویایی کشور و تحقق اقتصاد دانش بنیان در استان داشته است .

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام بمناسبت هفته پژوهش

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام با صدور پیامی هفته پژوهش را به پژهشگران و محققان کشور و استان تبریک گفت .