خبرگزاری-علم-و-فناوری-استان-ایلام

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با جوان نخبه ایلامی :

تلاش دشمنان برای متوقف کردن پیشرفت کشور محکوم به شکست است

احسان شاکری گفت : کشورهای جوامع غربی ، تمام تلاش خود را برای متوقف کردن تلاش نخبگان ایرانی از راههای مختلف تحریم ، تهدید و ترور صورت داده اند اما نتیجه اعمال آنها ، اقتدار و عزت بیشتر جمهوری اسلامی در سراسر گیتی بوده و تلاش آنان محکوم به شکست است .

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با برگزیده جشنواره جهادگران علم و فناوری

ساخت دستگاه تولید کننده برق از امواج رادیویی در ایلام

پیمان کولیوند گفت: دستگاهی که ساخته است ، تمام امواج رادیویی مانند امواج fn ، ulf ، vlf و هر بازه ای از امواج و میدان های الکترومغناطیس را به وسیله یک آنتن جذب کرده و پس از ارسال این امواج به دیودهای آشکارساز ، جریان آشکار شده و در ابرخازن ذخیره می شود .

درخشش مخترع ایلامی در جشنواره ملی جهادگران علم وفناوری

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : پیمان کولیوند از مخترعان جوان ایلام در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری حائر رتبه اول در حوزه برق و الکترونیک شد .

اعمال تغییرات اساسی در ساختار حمایت از نخبگان

سجادخاکی نخبه ایلام : پیام مهاجرت نخبگان به مسئولین این است که در ایران نگرش و ساختارهای تعیین شده نسبت به نخبگان نیازمند دگرگونی و تغییرات اساسی است

تزریق روحیه امید و خودباوری به نخبگان

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام اظهار کرد : تلاش کنیم با همکاری مسئولان ، ضمن ارتقاء حرکت علمی کشور امید و خودباوری را در جوانان و نخبگان تزریق نماییم

گفتگوی خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری با جامعه شناس ایلامی

نگرانی از روند فزاینده خودکشی در ایلام

دکتر میثم قدسی جامعه شناس ایلامی گفت : وضعیت نامساعد جوانان و عدم تناسب مدل های ارائه شده با خواسته های جوانان و تغییرات جدیدی همچون فقدان نشاط اجتماعی، بی انگیزگی و افسردگی از دیگر پدیده هایی هستند که انگیزه فرد را برای خودکشی را افزایش می دهد .

نخبه ایلامی در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری :

چتر حمایتی سازمان بسیج علمی و پژوهشی بر سر نخبگان گسترده شده است

رضا زلیخایی گفت : سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام از زمان آغاز فعالیت تا کنون زمینه رشد و تجاری سازی بسیاری از محصولات نخبگان را فراهم آورده است .

حمایت از نخبگان حرکت علمی کشور را تسهیل می بخشد

میثم عزیززاده نخبه ایلامی : نخبگان پشتوانه بزرگ فکری در راستای توسعه و ثروت ملی هستند و در صورت حمایت ، می توانند روند حرکت رو به رشد علمی کشور را تسهیل نمایند .

معرفی دکتر سیدکمال رجبی چهره علمی استان ایلام

دکتر سید کمال رجبی ساکن ایلام ، دارای مدرک دکترای تخصصی رشته شیمی تجزیه از دانشگاه گیلان است که علاوه بر پژوهش و مطالعه در حوزه ورزش، موسیقی ، مطالعه رمان و شعر تا کنون تواتسته موفقیت های بزرگی در حوزه های مختلف علمی و تحقیقاتی کسب نماید .

معرفی دکتر جمال صیدی چهره علمی حوزه مهندسی مکانیک ایلام

دکتر جمال صیدی از نخبگان علمی و اساتید مطرح حوزه مهندسی مکانیک استان ایلام است که تا کنون صدها مقاله ، پژوهش و فعالیت علمی و تحقیقاتی را صورت داده است .