خبرگزاری-علم-و-فناوری-اصفهان

گزارش تصویری؛

فرش فناوری (Tecc.Carpet) چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، فرش فناوری (Tecc.Carpet) چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی امروز با ارائه ۲۰ شرکت فن آور در محل سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد؛

دانشگاه فرهنگیان پرچم دار طراحی پاردایم جدید پژوهشی در کشور است/ سهم انقلاب اسلامی در یکصد سال تربیت معلم را برجسته بدانیم

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان در مراسم نکو داشت یکصدمین سال تاسیس دانشگاه فرهنگیان در اصفهان، با اشاره به این که نسلهای مختلف دانشگاه با مشکلات و چالش هایی روبرو بوده اند و برای حل مشکلات جامعه به دانشگاه جامعه پرداز نیاز داریم، اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان پرچم دار طراحی پاردایم جدید پژوهشی در کشور است، همچنین سهم انقلاب اسلامی در یکصد سال تربیت معلم کشور را باید برجسته بدانیم.

توسط محققان اصفهانی انجام شد؛

خودکفایی در تولید سوزن نمونه برداری مغز استخوان/۶۰ سال است که اختراع خود را وارد می کنیم!

سوزن نمونه برداری مغز استخوان توسط محققان شرکت مهندسی سلامت یار حکیم در اصفهان طراحی و ساخته شد، سالانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار سوزن نمونه برداری مغز استخوان از خارج وارد می شود.

در جلسه سازمان بسیج علمی استان اصفهان با اعضای هیات علمی دانشگاه کاشان؛

قابلیت و چگونگی اجرای طرح های فناورانه بررسی و برنامه ریزی شد

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با اعضای هیات علمی دانشگاه کاشان جلسه ای برگزار کردند، در این جلسه قابلیت و چگونگی اجرای طرح های فناورانه ارائه شده مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفت.

بابی در بهبود اثرگذاری علمی می باشد؛

سمینار توانمندیها و خدمات سازمان بسیج علمی استان اصفهان و پژوهشکده شهید شاطری دانشگاه کاشان برگزار شد

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و پژوهشکده شهید شاطری دانشگاه کاشان در راستای توسعه همکاریهای علمی و فناورانه، سمیناری با هدف معرفی و آشنایی با توانمندیها و خدمات خود برگزار کردند.

با هدف توسعه همکاری های علمی و فناورانه انجام گرفت؛

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی استان اصفهان با پژوهشکده شهید شاطری دانشگاه کاشان

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با پژوهشکده شهید شاطری دانشگاه کاشان تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه همکاری های علمی و فناورانه امضا کردند.

معاون پژوهشی دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه اصفهان مطرح کرد:

فعالیت ۹ هسته پژوهشی برای ایجاد فناوری های نوین در حوزه پزشکی

دانشکده فناوریهای نوین علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در آبان ماه ۱۳۹۱ افتتاح شده و بواسطه تلاش نه هسته پژوهشی هدفمند چندین فناوری نوین ارزشمندی در عرصه پزشکی کسب و ارائه کرده است.

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با دکتر محمد حسین ریاحی؛

نگاهی بر سیر تحولات آموزش و تعلیم تا نکو داشت یکصدمین سال تاسیس دارالمعلمین در ایران و اصفهان

نکو داشت یکصدمین سال تاسیس دارالمعلمین امسال توسط دانشگاه فرهنگیان و در هفته پژوهش برگزاری می شود، نگاهی بر سیر تحولات آموزش و تعلیم تا نکو داشت یکصدمین سال تاسیس دارالمعلمین، حکایت از شکوه دیرین و نقش بارز تعلیماتی در ایران و بخصوص در اصفهان دارد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح کرد؛

قله پژوهش بین رشته ای ، دانشکده های فناوریهای نوین است/ پرداختن به بحث بازیها برای حل مسائل بهداشت و سلامت اهمیت دارد

قله پژوهشهای بین رشته ای دانشکده های فناوریهای نوین است، دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دارای چندین هسته توانمند با هسته قلب و چشم با سابقه بوده و بهترین دپارتمان مهندسی بافت کشور نیز است، همچنین پرداختن به بحث بازیها برای حل مسائل بهداشت و سلامت اهمیت دارد که این هم نقطه روشن دیگری در این دانشکده است.

همکاری موثر پایگاه بسیج علمی شاهین شهر با خیریه اوتیسم اصفهان؛

همایش معرفی اوتیسم، بچه های اوتیسم و صنایع دستی آنها برگزار شد/ تاثیر مداخله در دوره طلایی برای بچه های اوتیسم ۸۰ درصد است

پایگاه بسیج علمی حضرت زینب(س) شاهین شهر و میمه، این بار در نیاز سنجی های خود بچه های اوتیسم را مورد توجه قرار داده و با تعامل با خیریه اوتیسم اصفهان همایش معرفی اوتیسم، بچه های اوتیسم و صنایع دستی آنها را برگزار کرده است، تاثیر مداخله در دوره طلایی برای بچه های اوتیسم ۸۰ درصد است، بازگشت ۱۵۵نفر از کودکان مرکز اوتیسم اصفهان شاهد این ادعا است.