خبرگزاری-علم-و-فناوری

پدر گردشگری ایران مطرح کرد

دستیابی به رونق اقتصادی و اشتغال زایی در گیلان با اجرای طرح ”۲۰۲۰“

پدر گردشگری ایران وجود احترام، تعامل و همگرایی در کشور را عامل توسعه همه جانبه به ویژه در حوزه صنعت گردشگری دانست.

خبرگزاری علم و فناوری بررسی کرد

هرمزگان پیشانی ورود ملخ‌ها/ پیش بینی هجوم مجدد ملخها از اواسط این هفته

​با توجه به هشدار سازمان خواروبار جهانی (فائو) بارندگی ها در کشور به عنوان یک عامل مهم برای حمله حجم عظیمی از دسته جات ملخ شده که از شبه جزیره عربستان به ایران می آیند. در حال حاضر ۸استان جنوبی کشور درگیر هجوم ملخ‌های مهاجر هستند که با توجه به اینکه هرمزگان پیشانی ورود این ملخ‌ها به حساب می‌آید بیشترین میزان درگیری را نیز با این آفت دارد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گیلان

دستاوردهای علمی ایران اسلامی عامل تقویت اراده ملی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گیلان بر نقش چشمگیر پیشرفت های علمی کشورمان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در شکوفایی هرچه تمامتر استقلال، خودباوری و تقویت اراده ملت ایران تاکید کرد.

نگاهی کوتاه به مدیریت کارآفرینی دانشگاه گیلان در سالی که گذشت

عقد قرارداد ۸۹ طرح پژوهشی به مبلغ چهار میلیارد تومان از جمله مهمترین فعالیت های مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان در سالی که گذشت بود.

درششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران؛

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان تندیس ستاره طلایی را ربود

در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در آستانه بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، شرکت فولاد هرمزگان موفق به دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد.

به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

کارگاه آموزشی و پژوهشی ”اصول خبرنویسی“ در شهرستان لاهیجان برگزار شد

همزمان با فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، کارگاه آموزشی و پژوهشی ”اصول خبرنویسی“، به همت روابط عمومی فرمانداری شهرستان لاهیجان برگزار شد.

بکارگیری توان نخبگان، عامل ساماندهی فضای آموزش عالی در کشور

جذب و بکارگیری پژوهشگران نخبه کارآفرین در دانشگاه ها و نیز فراهم سازی بسترهای اشتغال دانش بنیان، منجر به نقش آفرینی موثر آنان در شکوفایی اقتصادی کشور خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛

اپلیکیشن خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر رونمایی شد

صمد سلامی، یکی از جوانان نخبه بوشهری برای دسترسی آسان به «سایت خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر»، اپلیکیشینی ساخته است که هر کاربر با دانلود و نصب آن بروی گوشی همراهبه راحتی می‌تواند در جریان اخبار سایت قرار گیرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش دربندرعباس:

حضور امریکایی ها در خلیج فارس به پایان رسیده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر اینکه حضور آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس یک حضور نمایشی و بی‌فایده است، خطاب به کشورهای حوزه خلیج‌فارس، عنوان کرد: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خلیج‌فارس به پایان رسیده و باید منطقه را ترک کنند.

به همت اعضای هیأت علمی دانشگاه های گیلان و صنعتی امیرکبیر صورت گرفت

تألیف کتاب “فن بازار: تجاری سازی صنعت پیشرفته”

دانش، فناوری و نوآوری، بخش قابل توجهی از نیروی محرکه بخش اقتصاد جوامع دانش بنیان را به خود اختصاص می دهند، که سامان دهی، هدایت و رونق بخشی به این اقتصاد نیازمند بازاری تخصصی است.