خبر-فناوری

یک پژوهشگر حوزه کسب و کار

برای موفقیت در فروش باید متفاوت باشیم

یک پژوهشگر حوزه کسب و کار با اشاره به ظرفیت مناسب مشاغل خانگی در توسعه اقتصادی کشور، بر لزوم بهره گیری از دنیای دیجیتال برای ایجاد پویایی در این گونه مشاغل تاکید کرد.

توسط محققان شرکت فنی مهندسی سپاهان مکاترونیک:

کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) طراحی و بومی سازی شد

کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) با امکان برنامه ریزی با انواع کامپایلر ها و گسترش کارت های جانبی، توسط محققان شرکت فنی مهندسی سپاهان مکاترونیک، مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان طراحی و بومی سازی شد.

مسئول مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات بامبوی استان گیلان بیان کرد

کاهش ۷۵ درصدی فرسایش خاک با توسعه کشت بامبو

مسئول مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات بامبوی استان گیلان با اشاره به نقش جنگل ها در سلامت بشر، بر اهمیت درخت بامبو در حفظ تنوع زیستی جهان تاکید کرد.

توسط محققان یک شرکت دانش بنیان؛

سامانه آنتی بیوتیک های مقاوم و حساس به درمان طراحی راه اندازی شد

سامانه آنتی بیوتیک های مقاوم و حساس به درمان، برای اولین بار در کشور توسط محققان شرکت مهندسی دانش بنیان سان طب طراحی و در بیش از ۵۰ بیمارستان راه اندازی شد.

عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان اظهار کرد

آموزش و ترویج، حلقه مفقوده صنعت نوغان داری در گیلان

عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان با اشاره به سیاست های حمایتی دولت از صنعت نوغان داری گیلان بر اهمیت نقش آموزش و ترویج در توسعه این صنعت تاکید کرد.

علم و فناوری از نشست تخصصی ققنوس گزارش می‌دهد:

اصفهان ۱۴۰۰، هاب شیرینی منطقه می شود/مصرف کننده حرفه‌ای از ارکان ایجاد هاب است

رئیس کانون کارآفرینی استان اصفهان با تاکید بر اینکه اصفهان یکی از قطب‌های تولید تجهیزات صنعت غذایی و دارای مراکز تحقیقاتی خیلی خوبی در شهرک علمی تحقیقاتی است، از هاب شیرینی شدن اصفهان تا سال ۱۴۰۰ خبر داد.

اواخر این هفته؛

پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی به میزبانی اصفهان برگزار می شود

پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور مسوولان کشوری و استانی از تاریخ ۳۰ /۹۸/۵ لغایت ۹۸/۶/۲ به میزبانی اصفهان و در محل دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) برگزار می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

واردات ۲ میلیون تنی برنج برای رفع نیاز نیم میلیون تنی کشور

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بلااستفاده ماندن ۷ میلیارد متر مکعب از بارش های جوی گیلان، خواستار توجه به ظرفیت آب بندان ها برای توسعه گردشگری، پرورش ماهی و تامین آب کشاورزی شد.

پس از سال ها تلاش صورت گرفت

طراحی و ساخت ردیف کار چند منظوره پشت تیلری توسط مبتکر گیلانی

مبتکر بسیجی گیلانی با اشاره به ضرورت توسعه مکانیزاسیون در اراضی کوچک مقیاس؛ کاهش هزینه های تولید، افزایش سرعت و نیز دقت کاشت را از مهمترین مزایای ردیف کار چند منظوره پشت تیلری ذکر کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

توزیع نامتناسب منابع انسانی در حوزه سلامت کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود شدید پزشک متخصص در مناطقی از کشورمان، خواستار توزیع مناسب نیروی انسانی در بخش سلامت شد.