دانشگاه-رازی

ایجاد دفتر معین گیاهان داروئی ۴ استان کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه

نشست مشترک دکتر محمدباقر رضایی رئیس انجمن گیاهان داروئی کشور و معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

حمایت های پارک علم و فناوری کرمانشاه؛

در نشستی به دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی معرفی شد

رئیس دفتر و مشاور ارشد رئیس دانشگاه رازی

دانشگاه رازی جزء دانشگاه های برتر کشور است

رئیس دفتر و مشاور ارشد رئیس دانشگاه رازی با اشاره به امتیازات شاخص دانشگاه رازی گفت: براساس رتبه‌بندی انجام شده در چند سال اخیر این دانشگاه همواره در بین دانشگاه‌های جامع کشور در داخل ایران، رتبه ۱۰ تا ۱۵ را به خود اختصاص داده و جزء دانشگاه های برتر کشور است.

رییس دانشگاه رازی در جشنواره جهادگران علم و فناوری؛

علم و پژوهش ضامن اقتدار و امنیت کشور است

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه در جشنواره جهادگران علمی این استان بر لزوم پیوند همه دستگاه‌ها برای محوریت علم و فناوری در عرصه توسعه کشور و اهمیت این عرصه در حوزه اقتدار و امنیت کشور تأکید ورزید.

بیانیه دانشگاه رازی؛

سخنان ترامپ گواه آشکار فروپاشی فرهنگی نظام آمریکا است

بلافاصله پس از سخنان تند و یکجانبه رئیس جمهور آمریکا علیه ایران، موج واکنش‌ها و موضع گیری‌ها در اقشار مختلف از جمله دانشگاهیان به راه افتاده است. دانشگاهیان دانشگاه رازی نیز با برپایی تجمع و صدور بیانیه، مواضع خود را اعلام نمودند.

گسترش روابط علمی با کشورهای همسایه؛

تشکیل نمایندگی ویژه روابط با ایران در وزارت علوم اقلیم کردستان عراق

نماینده ویژه وزارت علوم اقلیم کردستان عراق برای بازدید از دانشگاه رازی کرمانشاه وارد این شهر شد. وی ضمن دیدار از دانشگاه رازی در نشست با مسئولان این دانشگاه، از ایجاد ساختار جدید در وزارت علوم اقلیم برای گسترش روابط دانشگاهی با ایران خبر داد.