دانشگاه-علوم-پزشکی-شیراز

دبیر چهارمین کنفرانس تجربه کاربر شیراز در گفتگوی تفصیلی با علم و فناوری:

برگزاری چهارمین کنفرانس تجربه کاربر در شیراز/ به دنبال ارتقا کیفیت زندگی، توسعه وگسترش تفکر طراحانه هستیم

زینب وصال در گفتگو با علم و فناوری از برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تجربه کاربر شیراز در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در سالن سینا و صدرا دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد.

رتبه هفت کنکور سراسری در گفت‌و‌گو با علم و فناوری:

کنکور پایان راه نیست/ کنکوری ها از کتاب های درسی غافل نشوند

در گفتگویی صمیمانه پای صحبت های گلسا مصباحی، رتبه هفت کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی از شیراز نشستیم تا با آنچه طی این مدت تا کنکور بر او گذشته برایمان بازگو کند.

رتبه سه کنکور در گفتگو با علم و فناوری:

پشتکار، تلاش و برنامه ریزی عامل موفقیت من بودند/ پزشکی شیراز خواهم رفت

فرهنگ امیری، دانش آموز شیرازی توانست در کنکور ۹۸ رتبه سه کنکور تجربی را به دست آورد که در گفتگو با علم و فناوری از رموز موفقیت خود می گوید.

فعالیت های ارتباط با صنعت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزایش می یابد

طبق اعلام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز سرانجام پس از گذشت پنج سال ویرایش دوم آیین نامه ارتباط با صنعت تحت عنوان " آیین نامه ارتباط با صنایع، موسسات و نهادهای برون سازمانی " در ۲۲ ماده زیر نظر شورای ارتباط با صنعت در معاونت تحقیقات و فناوری آماده و در هیئت رئیسه این دانشگاه به تصویب رسید.

چهارمین همایش بین المللی سیره نبوی (ص) این بار در شیراز

چهارمین همایش سیره نبوی (ص) در طب به میزبانی شیراز در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ آبان ماه برگزار خواهد شد .

قاتل خاموش را جدی بگیریم

دکتر کریمی سخنگوی طرح کنترل فشار خون بالا گفت: هر سال در استان فارس ۲۵۰۰ نفر از سکته قلبی فوت می کنند که ۱۲۵۰ نفر آن به دلیل فشار خون بالا بوده ،حدود ۸۰۰۰ نفر سکته مغزی کرده که ۱۲۰۰ نفر آنها فوت می کنند.

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد؛

جلسه پرسمان پیشرفت با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان فارس

جلسه پرسمان پیشرفت با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان فارس ، دکترلطفی در سالن اخلاق دانشکده پزشکی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

استاندارهای تولید نان در کشور نیاز به بازنگری دارد/ ۵۰۰ هزار پیش دیابتی در مازندران شناسایی شدند/ سالانه ۱۰ هزار نفر در مازندران واکسن هاری دریافت می‌کنند

معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: استاندارهای تولید نان در کشور به ویژه برای سبوس گیری نیاز به تغییر دارد و انتظار داریم که این موضوع به صورت جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

در آیین افتتاح ۳۰ مرکز بهارنکو در فارس؛

تاثیر بسزای بهارنکو در کاهش آمار طلاق استان فارس

به منظور تقویت و تحکیم بنیاد خانواده و مصادف با میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا(س) طی مراسمی سی شعبه از مرکز تخصصی آموش و مشاوره خانواده (بهارنکو) در استان فارس شروع به کار کرد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با علم و فناوری:

سامانه طبیباتو با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه

یونس قاسمی تشریح کرد: سامانه «طبیباتو» با نصب بر روی تلفن همراه، امکان ارائه خدمات مختلف مرتبط با سلامت را به افراد مهیا می‌کند.