دانشگاه-ها

سبک کردن‌ و بی‌ارزش نشان دادن حرکت عظیم علمی کشور

در دنیا، برای کوچک کردن، سبک کردن‌ و بی‌ارزش نشان دادن حرکت عظیم علمی کشور؛ الان در دنیا دارد روی این کار میشود؛ پول خرج میکنند، برنامه‌ریزی میکنند؛ یک نمونه‌اش این برنامه‌ی ۲۰۴۰ دانشگاه استنفورد است(۲) -که لابد شماها مطّلعید یا مطّلع میشوید- درباره‌ی ایران در ۲۰۴۰، [سال] ۲۰۴۰ و زیر سؤال بردن پیشرفتهای علمی کشور و کارهای مهمّ دانشگاهی کشور؛ که در اینجا هم کسانی هستند که با آنها هم‌صدایی میکنند، برای گُل زدن آنها بهشان پاس میدهند؛ اینجا هم از این کارها انجام میگیرد

با توسعه ی روز افزون استارت آپ ها در ایران بررسی می شود؛

کسب و کارهای نوپا و نقش‌ آن ها در جایگاه علمی و اقتصادی کشور

زمانی که کسب و کارهای جدید بر پایه ایده های منحصربفرد و یا توجیه پذیر در مقیاس های بزرگ و کوچک راه اندازی میشوند، می توان آنها را یک کسب و کار استارت آپی نامید.

علم وفناوری بررسی می کندُُ:

فرهنگ مطالبه گری زیر تیغ آشوب/بی قانونی دانشگاه ها را تهدید می کند

فرهنگ مطالبه‌گری و آشنایی به ویژگی‌های آن، ازجمله نکته‌ای بود که دانشجویان معترض دانشگاه تهران آن را فراموش کرده و موجب شکل‌گیری حوادث تلخ و زننده شدند.

گزارش علم وفناوری از پیشرفت های کشتی سازی در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب

ایزوایکو نمونه هلدینگ کارآمد و موفق در استان هرمزگان، کشور و منطقه است

در آستانه چهل‌سالگی انقلاب و در راستای اندیشکده راهبردی اقتصاد دریا محور سازمان بسیج اساتید، جمعی از اساتید امروز از مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید کردند.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی:

۱۶ آذر نماد روحیه ضد استکباری دانشجویان کشور/ فضای مجازی عامل سطحی نگری دانشجویان نسبت به مسائل سیاسی است

نماینده مردم شهرستان های بویر احمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ نماد روحیه استکبارستیزی دانشجویان ایرانی در اعتراض به حضور ریچارد نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا به کشور است.

گزارش علم و فناوری از تفکرات اشتباه والدین در انتخاب رشته فرزندان؛

گرایشات زیاد به رشته تجربی، حاصل تفکر اشتباه است

باید با نقدی منصفانه، گرایش به انتخاب رشته تجربی را در مشکلات اقتصادی جستجو نکرد، بلکه در تفکر اشتباه رواج یافته در جامعه دانست که مهم ترین بخش آن در عدم توجه به علاقه فرزندان و چشم هم چشمی ها که موجب خالی شدن صندلی رشته های مهندسی در دانشگاه ها می شود.

در گفتگو با دبیر جامعه اسلامی کارگران استان مطرح شد:

صندوق جمع آوری اطلاعات علمی دانشگاه و صنعتگر ایجاد می شود

ایجاد صندوق جمع آوری اطلاعات علمی دانشگاه و صنعتگر از محور های مهم امداد صنعت است که تا پژوهش ها و تحقیقات اساتید بازنشسته را جمع آوری کنیم و با تلفیق این ها با تجربیات کارگران و کارآفرین ها بتوانیم صنعت را احیا کنیم و اطلاعات اساتید بعد از بازنشستگی بایگانی و متروکه نشود.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان

حوزه های علمیه و دانشگاه ها منابع تولید قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری گیلان با اشاره به مردمی و همگانی بودن انقلاب اسلامی ایران، گفت: استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی منجر به شکوفایی استعدادهای ملی در مسیر حفظ استقلال کشور شد.