روز-قدس

هیئت اندیشه ورز حقوق بین الملل پایگاه بسیج علمی شهرستان مبارکه؛

بررسی وضعیت حقوق بشر در سرزمین های اشغالی با توجه به اعلامیه جهانی

از جمله حقوق بشر حق حیات-حق تعیین سرنوشت- حق مالکیت است اما متأسفانه در جهان امروز بحث حقوق بشرملعبه دست قدرت های بزرگ قرار گرفته است، آشکارا این که رژیم غاصب صهیونیستی از آغاز پیدایش نامشروع خود هیچگاه براساس قوانین و مقررات بین المللی عمل نکرده است.

بیانیه به مناسبت روز قدس؛

روز قدس روز اسلام و افول آمریکا و سقوط رژیم منحوس اشغالگر قدس است

روز قدس روز اسلام، روز پیامبر اعظم(صلی الله و آله و سلم) و روز نابودی ظالمان عالم و روز افول آمریکا و سقوط رژیم منحوس اشغالگر قدس است.

بیانیه بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کاشان به مناسبت روز قدس؛

«روز قدس» هر ساله آرمانی ارزشمند و هدفی مقدس را به ذهن‌ آزادگان جهان متبادر می‌سازد

برخی ایام در کتاب ملت ایران فراتر از یک تاریخ به شمار می‌آیند آنچنانکه حتی نمی‌توان آن را در جایگاه مناسبت صرف قرار داد. «روز قدس» یکی از همین برگ‌های بی‌بدیل دفتر حماسه است که هر ساله آرمانی ارزشمند و هدفی مقدس را به ذهن‌ آزادگان جهان متبادر می‌سازد.

همزمان با روز جهانی قدس

روند فروپاشی رژیم صهیونیستی با شتاب پیش می رود/آشکار شدن شکست قطعی جبهه سازش

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و تمجید از مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و تعظیم به مقام شامخ شهدای عالیقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار نامدار، شجاع و پرافتخار "شهید حاج قاسم سلیمانی"، بر تداوم رسالت خطیر آن شهید عزیز و فرمانده سرافراز تاکید کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

نشانه های زوال رژیم صهیونیستی روز به روز بیشتر می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: همان طور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرموده اند عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است که خوشبختانه نشانه های زوال این رژیم کودک کش روز به روز بیشتر می شود.

بیانیه سازمان بسیج علمی و پژوهشی کرمان در راستای روز قدس:

روز قدس از هوشمندی و نگاه عمیق امام خمینی (ره) امروز جهانی شده است

همزمان با دوم خرداد و روز قدس سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان کرمان بیانیه ایی صادر کرد

سخنرانان راهپیمایی روز قدس در کرمان عنوان کردند؛

هدف از معامله قرن ایجاد اختلاف میان مسلمانان است/ تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت و مبارزه است

سخنرانان راهپیمایی روز قدس در استان کرمان ضمن اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی بیان داشتند: آمریکایی ها می خواهند معامله قرن را راه اندازی کنند و بین کشورهای اسلامی اختلاف بیاندازند.

بیانیه سازمان علمی و پژوهشی استان همدان به مناسبت روز قدس

سازمان علمی و پژوهشی انصارالحسین (ع) ، خانه نخبگان این سازمان و مخترعین بسیجی استان همدان ضمن محکومیت طرح معامله قرن جبهه آمریکایی-اسرائیلی- عربی ، از مردم سرتاسر کشور برای شرکت در راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

آزادی خواهان نوید آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را سر می دهند

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان گفت: از همه آزادی خواهان جهان به ویژه ملت شریف ایران و مردم همیشه در صحنه استان خوزستان دعوت می شود که در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت کنند و نوید آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را سر دهند.