سازمان-بسیج-علمی-و-پژوهشی-استان-ایلام

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با جوان نخبه ایلامی :

تلاش دشمنان برای متوقف کردن پیشرفت کشور محکوم به شکست است

احسان شاکری گفت : کشورهای جوامع غربی ، تمام تلاش خود را برای متوقف کردن تلاش نخبگان ایرانی از راههای مختلف تحریم ، تهدید و ترور صورت داده اند اما نتیجه اعمال آنها ، اقتدار و عزت بیشتر جمهوری اسلامی در سراسر گیتی بوده و تلاش آنان محکوم به شکست است .

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با برگزیده جشنواره جهادگران علم و فناوری

ساخت دستگاه تولید کننده برق از امواج رادیویی در ایلام

پیمان کولیوند گفت: دستگاهی که ساخته است ، تمام امواج رادیویی مانند امواج fn ، ulf ، vlf و هر بازه ای از امواج و میدان های الکترومغناطیس را به وسیله یک آنتن جذب کرده و پس از ارسال این امواج به دیودهای آشکارساز ، جریان آشکار شده و در ابرخازن ذخیره می شود .

درخشش مخترع ایلامی در جشنواره ملی جهادگران علم وفناوری

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : پیمان کولیوند از مخترعان جوان ایلام در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری حائر رتبه اول در حوزه برق و الکترونیک شد .

تزریق روحیه امید و خودباوری به نخبگان

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام اظهار کرد : تلاش کنیم با همکاری مسئولان ، ضمن ارتقاء حرکت علمی کشور امید و خودباوری را در جوانان و نخبگان تزریق نماییم

نخبه ایلامی در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری :

چتر حمایتی سازمان بسیج علمی و پژوهشی بر سر نخبگان گسترده شده است

رضا زلیخایی گفت : سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام از زمان آغاز فعالیت تا کنون زمینه رشد و تجاری سازی بسیاری از محصولات نخبگان را فراهم آورده است .

معرفی دکتر سیدکمال رجبی چهره علمی استان ایلام

دکتر سید کمال رجبی ساکن ایلام ، دارای مدرک دکترای تخصصی رشته شیمی تجزیه از دانشگاه گیلان است که علاوه بر پژوهش و مطالعه در حوزه ورزش، موسیقی ، مطالعه رمان و شعر تا کنون تواتسته موفقیت های بزرگی در حوزه های مختلف علمی و تحقیقاتی کسب نماید .

معرفی دکتر جمال صیدی چهره علمی حوزه مهندسی مکانیک ایلام

دکتر جمال صیدی از نخبگان علمی و اساتید مطرح حوزه مهندسی مکانیک استان ایلام است که تا کنون صدها مقاله ، پژوهش و فعالیت علمی و تحقیقاتی را صورت داده است .

بازدید مسئول بسیج علمی ایلام از تونل انتقال آب سد کنجان چم

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام از تونل انتقال آب سد کنجان چم ایلام بازدید کرد.

بازدید علمی از پروژه های عمرانی در دستور کار سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام گفت : برنامه بازدید علمی اساتید بسیجی و اعضای خانه نخبگان ایلام در دستور کار سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام قرار دارد .

بازدید اساتید بسیجی استان از سد کنگیر به روایت تصویر

جمعی از اساتید بسیجی استان ایلام از سد کنگیر ایوان بازدید کردند