سازمان-بسیج-علمی-پژوهشی-سپاه-امام-صادق-استان-بوشهر

گزارش تصویری؛

نشست مسئولین علمی نیروهای مسلح درباره کنگره شهدابرگزار شد

نشست مسئولین علمی نیروهای مسلح استان بوشهربا مسئولین سازمان علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) در مرکز رشد شهید ماهینیبه منظور هماهنگی برنامه‌های کنگره سرداران شهید استان بوشهر برگزار شد.

جانشین سازمان علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع)،

موضوعات ارائه شده در همایش، باید متناسب با نیاز جوانان باشد

اولین جلسه برگزاری یازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری با حوریت کنگره شهدای استان بوشهر در سالن جلسان مرکز رشد شهید ماهینی با حضور دکتر سید مجتبی حسینی مقدم، جانشین سازمان علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع)، دکتر اتابک، پژوهشگر عرصه علم و پژوهش و زهرا کشاورزنیا، مسئول کارگروه شهدا وجمعی از مسئولین این عرصه برگزار شد.

ریاست سازمان بسیج علمی کشور؛

پژوهشهای مساله محور، باید در ترفیع اساتید موثر باشد

ریاست سازمان بسیج علمی بر اصلاح نظام ترفیع اساتید تاکید کرد و گفت: پژوهشهای مساله محور در ترفیع اساتید باید نقش پر رنگی داشته باشد و رويكرد توسعه ي مساله‌محوري در پژوهش كه يكي از ركن‌هاي مهم اين تحول است در دستور کار دانشگاه‌ها قرار گیرد.

گزارش تصویری؛

بازدید رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور از پایگاه علمی و پژوهشی امیرالمومنین (ع)

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور از پایگاه علمی و پژوهشی امیرالمومنین (ع)بازدید کرد.

گزارش تصویری ؛

بازدید رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور از مرکز رشد شهید ضنجرسیم

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور از مرکز رشد شهید ضنجرسیم برازجان بازدید کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور؛

هدف از تاسیس پایگاه‎های علمی، ورود خواهران بسیجی به فعالیت‌های علمی است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور در بازدید از پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی(س) شهرستان دشتی گفت: هدف از تاسیس پایگاه‎های علمی، ورود خواهران بسیجی به فعالیت‌های علمی است که با دسته بندی آنها در هسته‌های محتلف علمی می‌توان به بررسی و حل مشکلات نظام پرداخت.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور؛

فعالیت های علمی و پژوهشی باید به سمت تولید ثروت پیش برود!

ما در سازمان بسیج علمی قصد داریم شرکت‌های دانش بنیان در استان‌ها را فعال کنیم تا در مواقع حساس کشور، تلاش کنیم تا بتوانیم مسائل مربوط به اقتصاد و معضلات اجتماعی را برطرف کنیم به طوری که پیشرفت علم و فناوری منجر به حل و فصل نیازهای کشور شود و فعالیت‌های علمی و پژوهشی به سمت تولید ثروت پیش برود.

به گزارش علم و فناوری؛

محورهای پیشنهادی جهت شرکت در همایش جهادگران علم و فناوری سال۱۳۹۸ استان بوشهر

همایش جهادگران علم و فناوری هر ساله در آذرماه در استان بوشهر برگزار می‌شود در این همایش از توانمندی‌های مخترعان و پژوهشگران، معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق علیه السلام رونمایی و از منتخبین عرصه علم و فناوری از نخبگان علمی و پژوهشی اقشار بسیج تجلیل می‌شود.

با حضور مسولین و فعالین فرهنگی و اجتماعی صورت گرفت:

افتتاح اولین آموزشگاه انیمیشن‌سازی استان بوشهر در وحدتیه/ از کاریکاتور«قدرت ایران در منطقه» رونمایی شد

نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای انیمیشن‌سازی استان بوشهر با نام«آکام» با حضور مسئولان، فرهنگیان و فرهیختگان شهر وحدتیه در روز یک شنبه ۱۹/۰۳/۹۸با هدف تربیت نیروی موفق در زمینه انمیشین‌سازی و گسترش این علم در سطح استان، افتتاح شد.

موفقیت شرکت دانش بنیان دیگری در بوشهر؛

آب شیرین‌کنی که۶۶ میلیون لیتر آب مصرفی لنج‌های صیادی را تامین می‌کند!

شرکت بلندپروازان پویا؛یک شرکت دانش‌بنیان با راه‌اندازی صنایع آب شیرین‌کن (BWD) علاوه بر اینکه آب دریا را برای تامین نیاز شناورها و قایق‌ها به آب قابل شرب تبدیل می‌کند، در بخش‌های تبدیل آب برای مصرف کشاورزی و صنعتی هم فعال است.