سازمان-بسیج-علمی-پژوهشی-و-فناوری-استان-فارس

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد؛

اهداف و ویژگی‌های پایگاه بسیج علمی

پایگاه علمی بسیج مجموعه ای وابسته به سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری می باشد که اعضای آن تمامی از نخبگان، مخترعان، خبرگان، صاحب نظران و دانش آموختگان بوده که به عضویت این مرکز درآمده اند.

گزارش تصویری؛

جلسه ویدئوکنفرانس مشترک سازمان بسیج علمی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس

به مناسبت هفته ملی مهارت جلسه ویدئوکنفرانس مشترک سازمان بسیج علمی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با مشارکت نواحی استان و ادارات آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد.

در جلسه سازمان بسیج علمی و بسیج سازندگی فارس مطرح شد؛

استفاده از ظرفیت‌ها برای تحقق جهش تولید

استفاده از ظرفیت گروه های جهادی نخبه در جهت جهش تولید به ویژه در مبحث اشتغال از مهم ترین نکات مطرح شده در این جلسه بوده است .

انعقاد تفاهم‌نامه مابین بسیج علمی و فنی‌وحرفه‌ای

در راستای هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این دو سازمان تفاهم نامه ای به امضای احمد رضا قاسمی، رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس و کوشکی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان فارس رسید .

آخرين كسوف قرن از ديد آسمان پاسارگاد

آخرين كسوف قرن در تاریخ یکشنبه یک تیرماه به وقوع خواهد پیوست.

سازمان بسیج علمی فارس میزبان ایده‌های مدیریتی

پژوهشکده مطالعات بسیج به منظور پیگیری موضوعات پژوهشی متناسب با نیازهای سپاه و بسیج میزبان ایده ها و نظرات مردم خواهد بود .

بررسی مغازه‌ها به منظور افزایش تولیدات با کیفیت داخلی مواد بهداشتی و شوینده

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان فارس در پژوهشی به زوایای مختلف محصولات بهداشتی و شوینده در سطح مغازه های شهرها پرداختند .

حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری استان مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری استان مازندران حضور پیدا کرد و در جریان فعالیت نخبگان استان قرار گرفته است.

در نشست صمیمی رییس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان فارس با فرمانده ناحیه سپاه بقیه الله (عج) شیراز مطرح شد؛

ظرفیت بالای ناحیه بقیه الله شیراز در موضوعات علمی/ راه اندازی یک پایگاه علمی در هرحوزه/ ابتکارات حوزه علمی ناحیه بقیه الله قابل توجه می باشد

در نشست صمیمی رییس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان فارس با فرمانده ناحیه سپاه بقیه الله (عج) شیراز پیرامون مسائل و موضوعات علمی و مدیریت علمی ناحیه به صحبت و گفتگو پرداختند.

در جلسه وقف علمی سازمان بسیج علمی مطرح شد؛

در وقف علمی باید کار ریشه ای انجام شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس در این جلسه از نیاز به تبدیل شدن وقف علمی به یک گفتمان در جامعه گفت و اضافه کرد: باید تلاش کرد که وقف علمی را در جامعه به یک فرهنگ عمومی و در بعدتر به یک گفتمان و جریان غالب تبدیل کرد که باعث توجه سایر مسئولین و مدیران به ویژه سازمان اوقاف شود.