سوریه

مرگبارترین فجایع طبیعی در طول تاریخ؛

خشم طبیعت و نابودی بشر/وقایعی مرگبار که نشان از خشم طبیعت دارند+فیلم‏

مرگبارترین بلایای طبیعی در طی تاریخ، تعداد تلفات قابل توجهی را به همراه داشته است و در این ‏میان، هرج و مرج ناشی از مرگ و میر جمعیت های بزرگ در فجایع طبیعی مانند زلزله و سیل، می ‏تواند تعیین تعداد دقیق کشته شدگان را با سختی روبرو نماید.‏

سازمان ملل: مردم یمن، سوریه و افعانستان از گرسنگی شدید رنج می‌برند

این تحقیق سه سال پیش شروع شد و قرار است سالانه سهم کشورهایی را که با بزرگترین مشکلات جهان دست و پنجه نرم می‌کنند را از بحران‌های تغذیه اعلام کند. بدون هیچ‌گونه تناسب خاصی کشورهای آفریقایی بیشترین بحران‌ها را دارند و ۷۲ میلیون نفر در این قاره گرسنگی تحمل می‌کنند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

چگونه ایران، خاورمیانه را از چنگال آمریکا بیرون آورد / کیش و مات ترامپ توسط ایران

ایران با استفاده از برنامه ریزی های دقیق خود علاوه بر اینکه دست آمریکا را از کشورهای همچون افغانستان، سوریه، عراق و یمن قطع کرده است(کشورهایی که هزاران میلیارد دلار صرف نفوذ در این کشورها نموده بود) بلکه در این کشورها حکومت هایی بر سرکار آمده اند که هم پیمان ایران و حمایت کننده کشورمان می باشد.

فرصت سوزی اقتصادی دولت در منطقه ؛

حضور کمرنگ ایران در بازار خاورمیانه / تاسف وزیر اقتصاد سوریه از تجارت محدود تهران - دمشق

علی رغم قدرت بالای سیاسی و نظامی ایران در منطقه به ویژه در کشور سوریه،متاسفانه دستاورد اقتصادی در سوریه پس از داعش برای کشورحاصل نشده است،این در حالی است که ترکیه به عنوان حامی تروریسم در سوریه ، بازار بسیار خوبی را در سوریه ایجاد کرده است.

ویروس « X» در کمین مردم سوریه است/جنگ بیولوژیک غرب برای نابودی خاورمیانه

بیماری ناشناخته جدید که به علت ناشناخته بودن نام « X» بر روی آن گذاشته شده است، گفته می‌شود تحت تاثیر درگیری‌های متعدد در سوریه به وجود آمده و سوریه خطرناک‌ترین منطقه برای گسترش سریع این بیماری است.

سردار جوانی مطرح کرد؛

عملیات مستشاری در سوریه مانع هم مرزی با داعش

سردار جوانی با بیان اینکه هدف داعش و حامیان خارجی آن تسلط بر عراق و سوریه بود گفت: اگر شهدای مدافع حرم و عملیات مستشاری ما در این مناطق نبود اکنون بیش از هزار کیلومتر مرز مشترک با داعش داشتیم.

گنجینه توتانخامون و رازهای پنهان؛

الگوبرداری فراعنه از مفاهیم غنی شرقی/تاریخ و فرهنگ مصریان برگرفته از شرق است+فیلم

برروی گنجینه توتانخامون فرعون، تصاویری نقش برجسته ای از مبارزه با حیوانات و بز ها در درختی موسوم به درخت زندگی مشاهده گردید که این تصاویر، با سبک هنری در مصر باستان بیگانه می باشند.