سپاه-پاسداران

سردار سلیمانی:

تفکر بسیجی عامل موفقیت در عرصه‌های مختلف/ مقابله با تهدیدات نرم دشمن مورد توجه بسیجیان باشد

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اصلی‌ترین عامل موفقیت در عرصه‌های مختلف دارا بودن تفکر بسیجی است.

سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ ۳۳ روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ایران به دنبال ساخت جزایر مصنوعی در خلیج فارس/پیامدهای احداث جزایر مصنوعی بر اقتصاد کشور چیست ؟+فیلم

طبق اعلام مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش، قرار است قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران به سفارش این سازمان، در خلیج فارس اقدام به ایجاد جزایر مصنوعی نماید که در شرایط کنونی کشور می تواند پیامدهای متعدد اقتصادی و سیاسی برای کشور داشته باشد.

سردار حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کرد/ هدف گیری موشک های سپاه به سمت دو پایگاه و یک شناور آمریکایی در منطقه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، به طور مشخص پایگاه العدید (پایگاه آمریکایی‌ها در قطر)، پایگاه الظفره (پایگاه آمریکایی‌ها در امارات) و یک ناو آمریکایی در دریای عمان نیز توسط موشک های سپاه هدف گیری شده بود.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهداء آذربایجان غربي:

جایگاه قلبی سپاه در میان مردم نشأت گرفته از مردمی بودن این نهاد الهی است

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهداء آذربایجان غربي گفت:جایگاه قلبی سپاه در میان مردم نشأت گرفته از مردمی بودن این نهاد الهی است و خدمات سپاه بر همه مردم ایران و دنیا پوشیده نیست.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

کدام ناوهواپیمابر توسط سپاه رصد شد/مشخصات + فیلم و عکس

انتشار کلیپی کوتاه از رصد ناوگروه نیروی دریایی امریکا توسط سپاه تنها گوشه‎ای از توانایی‎های ایران در زیر نظر گرفتن تحرکات دشمنان بود.

اجرای ۴۰ برنامه در هفته عقیدتی سیاسی بسیج

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان گفت: ۴۰ برنامه مختلف در هفته عقیدتی سیاسی بسیج با عنوان شهید مطهری نماد سبک زندگی اسلامی اجرا می شود.

در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا؛

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی بیانیه ای، اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند

ما دانشگاهیان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حمایت تمام قد از بازوی مسلح انقلاب اسلامی ملت شریف و مقاوم ایران، با کمال افتخار اعلام می کنیم: «ماهم سپاهی هستیم»

اقدام اخیر آمریکا نشان از عجز و استیصال آنان در مقابل سپاه پاسداران است

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام درمحکومیت اقدام خصمانه آمریکا بر علیه سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد .