فلسطین

رخداد فلسطین اشغالی

رخداد فلسطین اشغالی

هیئت اندیشه ورز حقوق بین الملل پایگاه بسیج علمی شهرستان مبارکه؛

بررسی وضعیت حقوق بشر در سرزمین های اشغالی با توجه به اعلامیه جهانی

از جمله حقوق بشر حق حیات-حق تعیین سرنوشت- حق مالکیت است اما متأسفانه در جهان امروز بحث حقوق بشرملعبه دست قدرت های بزرگ قرار گرفته است، آشکارا این که رژیم غاصب صهیونیستی از آغاز پیدایش نامشروع خود هیچگاه براساس قوانین و مقررات بین المللی عمل نکرده است.

همزمان با روز جهانی قدس

روند فروپاشی رژیم صهیونیستی با شتاب پیش می رود/آشکار شدن شکست قطعی جبهه سازش

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و تمجید از مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و تعظیم به مقام شامخ شهدای عالیقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار نامدار، شجاع و پرافتخار "شهید حاج قاسم سلیمانی"، بر تداوم رسالت خطیر آن شهید عزیز و فرمانده سرافراز تاکید کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

نشانه های زوال رژیم صهیونیستی روز به روز بیشتر می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: همان طور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرموده اند عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است که خوشبختانه نشانه های زوال این رژیم کودک کش روز به روز بیشتر می شود.

فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است/لغو مراسمات روز قدس دلیل بر فراموشی آرمانهای فلسطین نیست

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام گفت : لغو اجباری مراسمات روز قدس بدان معنا نیست که رنجهای ملت های ستمدیده به دست فراموشی سپرده شده ، بلکه همچنان مسئله فلسطین مهمترین اولویت جهان اسلام بوده و مسلمانان آزاده ی جهان بر پایداری و مقاومت ، تا آزادی کامل قدس شریف تأکید دارند.

دانشمندی که در راه مبارزه با صهیونیسم شهید شد

شهید محمد الزواری که بود؟

شهید محمد الزواری یکی از دانشمندان صنعت هواپیمایی و مخترع پهباد های انتحاری اهل تونس بود که بعد از ۴۹ سال مجاهدت، سرانجام توسط سازمان جاسوسی موساد در سال ۲۰۱۶ میلادی و در کشور تونس به شهادت رسید.

سوال مهم تحلیل گر فلسطینی الجزیره:

رهبران فلسطین چه زمانی به شکست استراتژیک اعتراف خواهند کرد؟

جلال ابوخاطر تحلیل گر فلسطینی پایگاه الجزیره معتقد است راه حل دو کشوری مدت ها است که مرده و رهبران فلسطین هرچه سریع تر باید به شکست خود اعتراف کنند.