لامرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد در گفتگو باعلم وفناوری:

زیرساختهای جهش تولید در لامرد مهیاست/ جهش تولید باهدف قطع تضاد طبقاتی همراه خواهدبود

باهدف واکاوی و تشریح بیشتر ابعاد شعار سال ۹۹ باعنوان جهش تولید، گفتگویی با سرهنگ پاسدار سید محمود جعفری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد داشته ایم.

نوجوانان دیروز، جوانان توانمند امروز؛

ساخت خودرو تاکتیکی نظامی در پایگاه علمی بسیج لامرد

جوانان توانمند لامردی در کانون بسیج جوانان این شهر توانسته اند نیسان معمولی را به یک خودروی تاکتیکی، نظامی تبدیل کنند، در این گزارش با سرنوشت این گروه بیش از پیش آشنا خواهیم شد.

برگزاری دوره مربیگری پیشگیری اولیه از اعتیاد در لامرد

مشاور آسیب شناسی نقش مذهب و فرهنگ را زمینه بخش سلامت روان جامعه دانست و خاطر نشان کرد: وجود اعتقادات مذهبی و فرهنگ اخلاق مدار در جامعه نقش بسزایی در سلامت رفتارهای انسان و روابط افراد ایفا می کند داشتن فرهنگ اخلاقی صحیح بزرگترین مانع کجروی ها بوده و برعکس وجود فرهنگ مبتذل و غیر اخلاقی حتی در صورت وجود شرایط ایده ال مالی،عامل مهم و مخربی در هدایت شخص به گمراهی خواهد بود.

معاونت پرورشی آموزش پرورش لامرد در گفتگو با علم و فناوری خبر داد:

طرح آگاه سازی پیشگیری از آسیب ها و معلولیت با مشارکت بهزیستی اجرا می شود

معاونت پرورشی آموزش پرورش لامرد در گفتگو با علم و فناوریاز اجرای طرح آگاه سازی پیشگیری از آسیب ها و معلولیت با مشارکت بهزیستی خبر داد.

از مهندسي برق تا طلبگي و شوراي عالي انقلاب فرهنگي

کارشناس حوزه مسائل فرهنگی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد : جوانان کلید حل مشکلات هستند اما جوان‌گرایی با آقا زادگی هم جور در‌نمی‌آید یعنی باید افراد باصلاحیت میدان‌دار شوند و یک روحیه و چرخش جدید انجام شود.