محصولات-نانویی::خبرگزاری علم و فناوری
محصولات-نانویی

با این اسپری عمر وسایل خود را چند برابر افزایش دهید !

به تازگی نوعی اسپری نانویی به نام "ceramic pro" ساخته شده که با استفاده از آن می توان مانع کثیف شدن وسایل خود شد و عمر آن ها را تا چند برابر افزایش داد .

تولید روزانه ۷۰ هزار ماسک نانویی در تهران/ هفته آینده به تولید ۳۰۰ هزار عدد می‌رسیم

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر مدیای تولید ماسک نانویی در تهران روزانه ۷۰ هزار تاست و حدود هزار مدیا در مشهد تولید می‌شود که امیدواریم ۱۰ روز آینده تولید ۳۰۰ هزار مدیا ماسک داشته باشیم.

علم و فناوری از گسترش نانو تکنولوژی گزارش می‌دهد؛

آینده اقتصاد روی چرخ دنده‌های صعنت نانو/ محصولات دانش بنیاد سر از هند درمی‌آورند

با توجه به نقش مهم فناوری نانو در توسعه و رشد اقتصادی در دنیای امروزه، کشورمان با امضاء قراردادی با هند، مسیر صادرات این نوع محصولات را تسهیل کرد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

تولید بیش از ۶۰۰ محصول مبتی بر فناوری نانو در کشور/دلیل عدم استقبال مردم از بعضی کالاهای نانویی تولید داخل چیست ؟ + فیلم و نمودار

طبق آخرین آمار تاکنون بیش از ۶۰۰ محصول نانویی توسط شرکت های دانش بنیان در کشور تولید گردیده است که در این بین محصولات نانویی در حوزه عمران و ساختمانی با ۲۰ درصد ، بیشترین کالای تولیدی شرکت های دانش بنیان را به خود اختصاص داده اند.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

عراق صدرنشین واردکنندگان محصولات نانویی ایران/ ۸۷ درصد صادرات کالاهای نانویی کشور به پوشش‌ های سخت صنعتی اختصاص دارد

طی سال های اخیر با توجه به پیشرفت های گسترده ای که ایران در زمینه فناوری نانو داشته است باعث شده است که هم اکنون علاوه بر آن که نیاز کشور در این زمینه در داخل تأمین می شود بلکه محصولات با کیفیت نانویی ایرانی به ۴۹ کشور جهان صادر می شود.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

خرد شدن تحریم ها زیر چرخ صنعت نانو/ با کشورهای واردکننده محصولات نانوی ایران آشنا شوید+جدول

دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو کشور، امروز خبر از تولید ۵۸۰ محصول نانویی در ایران داد که با توجه به برنامه ریزی های انجام شده قرار است ۲۵۰ محصول نیز امسال به آن ها اضافه شود و هم اکنون این محصولات به ۵۰ کشور جهان صادرمی شود.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان:

آزمون مرحله اول المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار شد/ شرکت ۷۰ دانش آموز بهبهانی در المپیاد

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از برگزاری آزمون مرحله اول المپیاد علوم و فناوری نانو خبر داد و گفت: این آزمون با شرکت ۷۰ دانش آموز مدارس متوسطه دوره اول و دوم شهرستان بهبهان انجام شد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

پای فناوری نانو به مدارس کشور هم باز شد!

حوزه نانو از جمله حوزه ­های افتخارآمیز پس از انقلاب اسلامی و به طور خاص سال­ های اخیر در کشور محسوب می ­شود، که به دلیل توجه خاص مسئولین به این فناوری نوظهور، علاوه بر دانشگاه ها امروزه شاهد تدریس و آموزش این دانش در نظام آموزش و پرورش هستیم.

کارشناس بخش ترویج دانشجویی ستاد ویژه توسعه فناوری نانوخبر داد

تجاری سازی محصولات نانو دنبال می شود/ کسب رتبه چهارم انتشارات نانو

محمد باقری مطلق کارشناس بخش ترویج دانشجویی در دانشگاه ها واستارت آپ های دانشجویی اظهار کرد: یکی از برنامه های ترویجی ، شناسایی طیف گسترده در کشور برای شناسایی بیشتر بافناوری نانو می باشد.