محمد-صادقی::خبرگزاری علم و فناوری
محمد-صادقی

آشنایی با چند وبسایت جذاب و کاربردی

در بستر اینترنت هر کاری شدنی می باشد، فقط کافی است که بدانیم از کدام منبع و چگونه استفاده کنیم.

معرفی کتاب های مفید درباره مبانی طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی؛

طراح داخلی منزلمان باشیم

یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی و حرفه ای شدن در عرصه بازار کار در این رشته نیازمند پیگیری و مطالعه در خصوص اصول ، مبانی و شرایط کار در آن است. تفاوتی ندارد که به صورت تجربی وارد عرصه طراحی شده باشید و یا از طریق تحصیلات آکادمیک، به هر حال برای موفقیت و ماندن در این راه لزوم شناخت منابع نوشتاری مفید و کارآمد، غیر قابل انکار است.

یادداشت؛

اصول و فنون مذاکره

مذاکره راهیست مناسب و درست برای رسیدن به آن چه در زندگی می خواهید. تمام طول روز در حال مذاکره هستید؛ این مذاکرات فقط در دنیای کار اتفاق نمی افتد و در زندگی روزانه همه ما در حال مذاکره هستیم.

معرفی نرم افزار موبایل؛

دیگر هرگز خواب نخواهید ماند

یکی از مشکلات اکثر انسان ها بیدار شدن صبح زود از خواب می باشد که با این اپلیکیشن ها دیگر هرگز خواب نخواهید ماند.

خطرات استفاده بیش از حد ویتامینD

مصرف بیش از اندازه ویتامین D می تواند نتیجه ای برعکس داشته و باعث به خطر افتادن سلامتی انسان ها، بطور خاص انسان هایی که دارایی مشکلات و بیماری هایی خاص همچون بیماران کلیوی می باشند، گردد .

نویسنده کتاب ژنتیک و بیماری های مزمن کبدی:

بیماری‌های کبدی باید جدی گرفته شوند

احسان نبی عبدالیوسفی گفت: کتاب ژنتیک و بیماری های مزمن کبدی در ارتباط با بیماری های مزمن کبدی و ژنتیک بحث کرده و اینکه این بیماری ها طیف وسیعی از افراد را در کشور ایران و سایر کشورها مبتلا نموده است .

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

سرگذشت پزشک خانواده در فارس

پزشک خانواده با وجود مزایایی که برای مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه داشته اما با انتقاداتی همراه بوده که سبب شد در فارس این طرح اختیاری اعلام شود.

در گفتگو با علم وفناوری مطرح شد؛

ساخت دستگاه امحاکننده نیدل در شیراز

معین جهرمی گفت: به کمک دستگاه مذکور، کلیه زباله های عفونی و آلوده از جمله انواع تزریقات را به یک زباله عفونی معمولی و کم خطر تبدیل می کند.

در گفتگو با یک دکتر شهرساز مطرح شد؛

چرا کتاب‌های حوزه مدیریت شهری؟!

مشاور شورای شهر شیراز گفت: شهرسازی و توسعه شهری، امروزه به‌عنوان یك علم یا فن در مفهوم متعارف خود محسوب نمی‌شود، بلكه به‌عنوان یك دانش میان‌رشته‌ای تلقی می‌گردد كه به جای قوانین قطعی و ثابت علمی و فنی که به‌علت درگیر بودن با تمامی ابعاد زندگی، با گرایش‌ها و متغیرهای اجتماعی و احتمال‌پذیر سروكار دارد.

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

آشنایی با تمامی راه‌های ابتلا به کرونا

راه های انتقال بیماری واگیردار کرونا به یکی از مهمترین دغدغه های فکری مردم تبدیل شده که با آشنایی با انواع راه های انتقال آن میتوان بهتر پیشگیری نمود.