مزایا-و-معایت-خون-بند-ناف

پیوند سلول بنیادی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد/ خون بندناف، پس‌انداز والدین برای فرزندان ایران

قط در سال گذشته نمونه‌های موفق متعددی از درمان کودکان مبتلا به اوتیسم، آنمی‌آپلاستیک، فلج مغزی و ALL با سلول‌ بنیادی خون بند ناف در کشور ثبت شده است. به دلیل مزایای متعدد این دانش شرایط ذخیره‌ نمونه برای خانواده‌‌ها بسیار تسهیل شده است.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

خون بندناف چیست و چه مزایایی دارد ؟/وجود بزرگترین بانک خون بندناف خاورمیانه در ایران

از خون بند ناف نوزادان می توان برای درمان بیش از ۸۰ نوع بیماری استفاده کرد ، با توجه به آمارهای موجود ، هم اکنون بزرگترین بانک خون بند ناف خاورمیانه در ایران قرار دارد.

مسئول مرکز خون بندناف موسسه رویان بوشهر؛

مدت نگهداری خون بند ناف ۲۸ سال است/ خون بند ناف نوزادتان را هدیه کنید

خون بند ناف، به خون موجود در بند ناف نوزاد اشاره دارد که حاوی سلول های بنیادی می باشد. سلول های بنیادی بند ناف می‌تواند برای کمک به بیماران مبتلا به اوتیسم، آسیب‌های مغزی و سایر مشکلات موثر واقع شود. سلول های بنیادی بند ناف می‌تواند، برای درمان طیفی از بیماری‌ها مورد توجه قرار بگیرد. خون بند ناف نوزاد می‌تواند در زمان تولد جمع آوری شده و برای مصارف آینده ذخیره گردد.

مدیر توسعه محصولات شرکت بین‌یاخته‌های رویان کشور:

بانک خون بند ناف رویان برای متقاضیان نگهداری خون تسهیلات سه میلیون تومانی پرداخت می‌کند

مدیر توسعه محصولات شرکت بین یاخته‌های رویان کشور گفت: بانک خون بند ناف رویان کشور کشور برای متقاضیان نگهداری خون بند ناف تسهیلات سه میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

درمان بیماری های کشنده با زباله بیولوژیک!

خون بند ناف که تا مدتی قبل به عنوان زباله بیولوژیک تلقی می شد، در سال های اخیر دانشمندان به قابلیتهای ارزشمند آن پی بردند و از سلول های بنیادی ان برای درمان بیماری های کشنده از جمله سرطان استفاده می شود.