مقام-معظم-رهبری::خبرگزاری علم و فناوری
مقام-معظم-رهبری

همدلی مومنانه با سخاوت عروس و داماد جوان

عروس و داماد جوان در شهرستان عجب شیر استان آذربایجان شرقی با بخشیدن هزینه عروسی خود به رزمایش «کمک مومنانه» امیدوارند دل مقام معظم رهبری را شاد کرده و لبخند رضایت ایشان باعث دلگرمی آنها در ادامه مسیر همراهی و یکدلی همدیگرباشد.

یادداشت/

چه جانشین خوبی ... !!

هنوز هم اگر آن سخنرانی ها و شروح پاسخ آیت الله خامنه ای به پرسش‌ های دانشجویان نگاه کنیم، طراوت و تازگی و پختگی و مهمتر از همه مهربانی و رابطه پدر و فرزندی در آن جلسات، چشم نواز و دلنشین است.

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند

مرد اهنین ایران ؛

رکوردزن بوشهری، گلایه‌های خود را گوش رهبری رساند

هدایت چاهشوری جوان۲۸ساله بوشهری که صاحب چندین رکورد جهانی است و بزودی به دنبال ثبت رکورد دیگری است. اما همچنان از مسئولین ناراضی است و برخلاف وعده‌هایی که همیشه می‌دهند مورد حمایت چندانی قرار نگرفته است.

سازمان بسیج علمی همگام با مبتکرین

نخبه بسیجی کیست؟/ تجاری سازی و ثروت آفرینی کلید حمایت از نخبگان است

باتوجه به نقش مهم و کلیدی نخبگان و مبتکران در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در جهت جذب این افراد و حمایت و هدایت آن‌ها برنامه‌ریزی کرده است.

حاشیه نگاری دیدار رهبر انقلاب در روز پرستار

دیدار جامعه پرستاری با رهبر معظم انقلاب در روز پرستار صورت گرفت.

انتظار شکل‌گیری تمدن علمی - اسلامی از دانشمندان جهان اسلام

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: برگزیدگان جایزه مصطفی(ص)، جریان علمی نوظهور در جهان اسلام و تولید علم و سرعت دستیابی به قله‌های علمی، همگی نوید آن را می‌دهند که جهان اسلام مجدداً به جایگاه شایسته خود خواهد رسید.

مستندسازان «بزرگ راه همت» روایت می‌کنند؛

از صفر تا صد کانون دانش‌پژوهان نخبه/ تقدیم مدال‌ها به رهبری، یک سنت است

سه خواسته‌ رهبری شامل تحصیل، تهذیب و ورزش، در تنظیم ساختار کانون دانش‌پژوهان نخبه سهم بسزایی داشته است؛ کانونی که تقدیم مدال‌ها به رهبری برایشان به یک سنت تبدیل شده است.

گزارش تصویری/

تجلیل از نخبگان ارتش توسط فرمانده کل قوا

رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا با حضور در در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) از نخبگان ارتش تجلیل کرد.