نخبگان-بسیجی::خبرگزاری علم و فناوری
نخبگان-بسیجی

گزارش سردار حسن زاده از اقدامات موثر معاونت دانش پژوهش و بسیج علمی فناوری سپاه سیدالشهدا استان تهران

تولید دستگاه ضدعفونی با استفاده از گاز ازون توسط نخبگان بسیجی

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

سازمان بسیج علمی همگام با مبتکرین

نخبه بسیجی کیست؟/ تجاری سازی و ثروت آفرینی کلید حمایت از نخبگان است

باتوجه به نقش مهم و کلیدی نخبگان و مبتکران در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در جهت جذب این افراد و حمایت و هدایت آن‌ها برنامه‌ریزی کرده است.

نوجوانان و نسل جدید انقلاب پای آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهند ایستاد

دانش‌آموزان بسیجی استان تهران در پی شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای خبیث بیانیه ای دو زبانه صادر کردند.

۲۷۱۰ نفر از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی تاکید کردند:

شکست کامل انحصارهای علمی آمریکایی و کسب مرجعیت علمی جهان، انتقام نخبگان بسیجی از آمریکا خواهد بود

در پی شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و همراهان او به دست تروریست‌های آمریکا در بغداد، جمعی از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی با محکومیت این اقدام بزدلانه بیانیه‌ای را صادر کردند.

صبح امروز

تقدیر از پژوهشگران مخترعین ومبتکرین سازمان بسیج علمی پژوهشی استان قم

مراسم تقدیر از پژوهشگران مخترعین ومبتکرین سازمان بسیج علمی پژوهشی استان قم باحضور آیت الله سعیدی امام جمعه استان قم وحجت الاسلام دوالنور، نماینده استان قم بر گزار شد

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری کشور:

استفاده از ظرفیت بسیج در تامین نیازهای علمی و پژوهشی نیروهای مسلح / ۳۲ مرکز نوآوری و شتاب‌گیری در کشور راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری کشو گفت: با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۳۲ مرکز نوآوری و شتاب‌گیری در سطح کشور راه‌اندازی خواهد شد.

کارآفرین برتر کشور در مرند:

حمایت از شرکت های دانش بنیان گام اساسی دررفع تحریم ‌است

کارآفرین برتر کشورحمایت ازتولید ملی، عدم اتکا به اقتصاد نفتی وکاربردی نمودن صنعت وحمایت ازشرکت های دانش بنیان را تنها راهکار برون رفت از تحریم اعلام کرد.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج کارگری خوزستان:

بسیجیان خلاقانه برای پیشرفت کشور گام بر می دارند

مسئول علمی و پژوهشی سازمان بسیج کارگری استان خوزستان با تاکید بر این نکته که بسیجیان همیشه دنبال سازندگی، جهاد و به روزآوری کشور هستند، گفت: بسیجیان افرادی هستند که به صورت مستمر در کشور در حال انجام فعالیت هستند و تلاش می کنند و خلاقیت به خرج می دهند تا کشور پیشرفت کند.

به مناسبت هفته بسیج؛

مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه افتتاح شد

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و به مناسبت هفته بسیج مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه با حضور جمعی از مسئولان و دانشگاهیان افتتاح شد.