نخبگان-کشور::خبرگزاری علم و فناوری
نخبگان-کشور

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

راهیابی تیم کمیکار دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، به مسابقات جهانی

تیم انجمن علمی دانشجویی مهندسی شیمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بعد از موفقیت در مسابقات ملی کمیکار دانشگاه امیرکبیر به مسابقات جهانی کمیکار راه پیدا کرد

رقابت مهندسان در «مسابقات نوآوری های صنعتی » تمدید شد

رقابت مهندسان در «مسابقات نوآوری های صنعتی» که قرار بود در تاریخ دهم اسفندماه برگزار شود به علت درخواست افراد و شرکت کنندگان تا اول مرداد ماه ۹۹ تمدید شد.

۲۷۱۰ نفر از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی تاکید کردند:

شکست کامل انحصارهای علمی آمریکایی و کسب مرجعیت علمی جهان، انتقام نخبگان بسیجی از آمریکا خواهد بود

در پی شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و همراهان او به دست تروریست‌های آمریکا در بغداد، جمعی از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین و مبتکرین بسیجی با محکومیت این اقدام بزدلانه بیانیه‌ای را صادر کردند.

آیین‌نامه تشویق و حمایت از نخبگان ابلاغ شد

معاون اول رییس جمهوری آیین‌نامه «تشویق و حمایت از نخبگان و سرآمدان علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری خانواده شاهدان و ایثارگران» را برای اجرای به دستگاه‌ها ابلاغ کرد.

نخبگان بیانیه گام دوم انقلاب را محقق می کنند

رئیس سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی تحقق انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را نیازمند توجه جدی به نخبگان جامعه به ویژه نخبگان جوان اعلام کرد.

علم و فناوری گزارش می دهد:

درددل جهادگران علمی مازندران: دکتر ستاری برای نخبگان وقت ندارد!

قابلیت‌های جهادگران علمی مازندران با چندین اختراع در زمانی مورد بی مهری سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور قرار گرفت که ستاری با اختصاص اندک وقت می توانست زمینه دلگرمی نخبگان مازندران را فراهم کند.

محمد عزیری عنوان کرد:

جذب نخبگان و نخبه‌پروری دو رویکرد اصلی پایگاه‌های بسیج علمی است

مسئول پایگاه علمی بسیج تهران با اشاره به اهمیت نقش نخبگان در رفع چالش‌ها و مسائل کشور، گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری با هدف حمایت و هدایت این افراد شکل گرفته است.

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در گفت و گو با خبر گزاری علم و فناوری،

فرد نخبه می تواند باعث تحول در جامعه شود/از ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات استفاده نمی شود

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه گفت:از ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات استفاده نمی شود