نخبگان-کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در گفت و گو با خبر گزاری علم و فناوری،

فرد نخبه می تواند باعث تحول در جامعه شود/از ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات استفاده نمی شود

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه گفت:از ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات استفاده نمی شود

کانون دانش پژوهان نخبه در بیانیه‌ای اعلام کرد:

نخبگان علمی در سایه رهنمود‎های رهبری بدخواهان را در گام دوم انقلاب مأیوس نموده است

کانون دانش پژوهان نخبه در طی بیانیه‎ای ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری به جهت حمایت از نخبگان اعلام کرد: " از اینکه برای چندمین بار بر ما سربازان انقلاب اسلامی و فرزندان جوان خویش منت نهاده و علاوه بر پذیرفتن این بضاعت ناقابل،اجازه شرفیابی و تجدید میثاق با ولایت را صادر نمودید و فرصت دیدار و گفتگوی صمیمانه و حضور خاطره انگیز و مؤثر و امیدبخش و راهگشا رادر اختیار ما قرار دادید، بسیار سپاسگزاریم."

مسئول علمی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور گفت:

تحقق مرجعیت علمی ملی باید جزو اولویت‌های نخبگان علمی باشد

در نشست و میزگردی که با حضور مدال‌آوران المپیادهای جهانی و به میزبانی خبرگزاری علم و فناوری برگزار شد، دکتر رحیمی از حمایت سازمان بسیج علمی از نخبگان در جهت پیشبرد اهداف علمی کشور خبر داد.

برنده مدال المپیاد شیمی در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری؛

اهدای مدال المپیاد به رهبر انقلاب، اهدا به یک شخص نبود، بلکه اهدا به به یک آرمان بود

علیرضا کریمی مدل آور المپیاد شیمی در حاشیه نشست فعالین و جریان سازان رسانه ای در خبرگزاری علم و فناوری ضمن بیان اهداف تاسیس کانون دانش‌پژوهان نخبه تاکید کرد: هم‌ترین مشکلی که امروزه نخبگان با آن روبه‌رو هستند، آینده نخبگان است.

دارنده مدال طلای المیپاد فیزیک:

حساسیت‌های رهبر انقلاب برای حمایت از نخبگان قابل تقدیر و تکریم است

دارنده مدال المپیاد طلای فیزیک گفت: حساسیت‌های رهبر انقلاب برای حمایت از نخبگان بنده را مجاب کرد که مدال طلای خودم را تقدیم ایشان کنم.

مسئول بسیج علمی پژوهشی در نشست تخصصی با رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین

برزگر : بسیج علمی پژوهشی نقطه وصل دانشگاه و صنعت و نخبگان است

علم و فناوری از قزوین : برزگر مسئول بسیج علمی پژوهشی در دیدار با دکتر مهرام گفت: سعی داریم تا بین دانشگاهیان و صنعتگران و نخبگان پیوندی اساسی ایجاد نماییم.

سبک کردن‌ و بی‌ارزش نشان دادن حرکت عظیم علمی کشور

در دنیا، برای کوچک کردن، سبک کردن‌ و بی‌ارزش نشان دادن حرکت عظیم علمی کشور؛ الان در دنیا دارد روی این کار میشود؛ پول خرج میکنند، برنامه‌ریزی میکنند؛ یک نمونه‌اش این برنامه‌ی ۲۰۴۰ دانشگاه استنفورد است(۲) -که لابد شماها مطّلعید یا مطّلع میشوید- درباره‌ی ایران در ۲۰۴۰، [سال] ۲۰۴۰ و زیر سؤال بردن پیشرفتهای علمی کشور و کارهای مهمّ دانشگاهی کشور؛ که در اینجا هم کسانی هستند که با آنها هم‌صدایی میکنند، برای گُل زدن آنها بهشان پاس میدهند؛ اینجا هم از این کارها انجام میگیرد

بکارگیری توان نخبگان، عامل ساماندهی فضای آموزش عالی در کشور

جذب و بکارگیری پژوهشگران نخبه کارآفرین در دانشگاه ها و نیز فراهم سازی بسترهای اشتغال دانش بنیان، منجر به نقش آفرینی موثر آنان در شکوفایی اقتصادی کشور خواهد شد.

جوانان نخبه بسیجی در رونق تولید

حل مشکلات رونق تولید با تکیه و اعتماد به جوانان نخبه

با همت سازمان بسیج علمی پژوهشی جمعی از جوانان و نخبه و مخترعین از موانع تولید کارخانه ایران چوب بازدید علمی کردند تا در جهت رفع موانع تلاش نمایند.