نخبگان-کشور

جوانان نخبه بسیجی در رونق تولید

حل مشکلات رونق تولید با تکیه و اعتماد به جوانان نخبه

با همت سازمان بسیج علمی پژوهشی جمعی از جوانان و نخبه و مخترعین از موانع تولید کارخانه ایران چوب بازدید علمی کردند تا در جهت رفع موانع تلاش نمایند.

مسئول خانه نخبگان بسیج گیلان تاکید کرد

لزوم رویکرد ملی نخبگان برای تحقق رونق تولید در کشور

مسئول خانه نخبگان بسیج گیلان با اشاره به ضرورت اتخاذ مدیریت جهادی در عرصه کارآفرینی، خواستار همدلی و همزبانی مردم و مسئولین در جهت تحقق رونق بخشی به تولید ملی شد.

خالد گمار، مسئول بسیج علمی استان اصفهان گفت:

حمایت از علوم دانش‌بینان مرکز توجه بسیج علمی است

خالد گمار، مسئول بسیج علمی استان اصفهان گفت: دانشگاهی کردن موضوعات و مسائل جامعه و حمایت از دستاوردهای علوم دانش‌بنیان، از اهداف ما در سال ۱۳۹۸ است.

نامۀ ۴۷۶ نفر از مخترعان ، پژوهشگران و مبتکران بسيجي در لبیک به گام دوم انقلاب ؛

اینک زمان آن رسیده که از مرزهای کنونی دانش در مهم‌ترین رشته‌ها عبور کنیم/دشمنِ بیمناک از جهاد علمی را همچون گذشته ناکام خواهیم کرد

پس از انتشار بیانیۀ رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب اسلامی ایران» و دعوت از جوانان براي خيزش بزرگ علمي در دهۀ پنجم انقلاب اسلامي، مخترعان و نخبگان و مبتکران بسيجي كشور بيانيه‌اي صادر کرده و اعلام کردند که بسيجيان، گوش‌به‌فرمان سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامي هستند.

آیین اختتامیه جشوار ملی یک ایده یک دنیا برگزار شد

آیین اختتامیه جشوار ملی یک ایده یک دنیا با حضور مسئولین و اهدای جوایز به نفرات برگزیده در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.

بازگشت یک هزار و 200 نخبه به کشور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: یک هزار و 200 نفر از نخبگان ساکن خارج کشور در 2 سال و نیم گذشته در سایه حمایت های صورت گرفته به ایران بازگشتند و در مراکز مختلف علمی مشغول شده ا

اندیشه نوین نخبگان علمی سرمایه ارزشمندی برای استان است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت: اندیشه نو و بینش تازه نخبگان که در مسیر راهیابی به آرمان ها و پیشرفت و کامیابی ایران اسلامی است سرمایه ای ارزشمند است.

مسئول سازمان بسیج علمی استان، در هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری؛

سازمان بسیج علمی، از ظرفیت نخبگان برای حل برخی از مشکلات جامعه استفاده می کند

ارسلانی: سازمان بسیج علمی استان، سعی می کند قدم هایی در راستای تولید علم، شبکه سازی نخبگان و همچنین استفاده از ظرفیت نخبگان، بردارد و با این کار، گوشه ای از مشکلات جامعه را برطرف سازیم.

گزارش تصویری/

جلسه مسئولین مراکز رشد، مراکز حمایت و کارگروه های مطالعاتی و هدایتی خانه نخبگان با مسئول سازمان بسیج علمی استان

جلسه مسئولین مراکز رشد، مراکز حمایت و کارگروه های مطالعاتی و هدایتی خانه نخبگان با مسئول سازمان بسیج علمی استان برگزار شد و بر ایجاد مرکز آینده پژوهی در استان و شبکه سازی نخبگان، تاکید شد.

مسئول سازمان بسیج علمی استان مطرح کرد؛

مرکز آینده پژوهی در استان ایجاد می شود/شبکه سازی نخبگان امری ضروری است

مسئول سازمان بسیج علمی استان ایجاد مرکز آینده پژوهی در استان را از اهداف سازمان بسیج علمی دانست و افزود: ایجاد مرکز آینده پژوهی در استان می تواند افق و چشم اندازی چندین ساله برای استان از جوانب مختلف تعیین کند.