پهپاد-ایرانی

علم و فناوری گزارش می دهد؛

لو رفتن اطلاعات سری ماهواره KH-۱۱ آمریکا در صفحه توییتری ترامپ/ ماهواره های جاسوسی آمریکا شکار بعدی سربازان سپاه+ عکس

انتشار تصاویر مربوط به انهدام راکت انداز ماهواره "ناهید ۱" توسط رئیس جمهور آمریکا، باعث لو رفتن اطلاعات سری مربوط به ماهواره جاسوسی پیشرفته KH-۱۱ شده است .

علم و فناوری بررسی می کند؛

چرا ایران بزرگترین کلکسیون دار پهپادهای آمریکایی به شمار می رود ؟/با غنیمت های نیروی هوافضای سپاه از تروریست های آمریکایی آشنا شوید+فیلم و عکس

جمهوری اسلامی ایران طی سال های اخیر با غنیمت گرفتن ۶ پهپاد پیشرفته آمریکایی به تنها کشوری در جهان تبدیل شده است که موفق به شناسایی و غنیمت گرفتن این تعداد پهپاد آمریکایی شده است که این نشان از پیشرفت های گسترده نیروی هوافضای سپاه کشورمان دارد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

چشمان آمریکا در دستان سپاه/ آیا ایران به ماهواره ها و رادارهای آمریکا نفوذ کرده است ؟ + فیلم

مایکل مالوف، افسر سابق پنتاگون در مصاحبه ای که با خبرگزاری راشیاتودی داشت اعلام کرد : ایرانیان با استفاده از الگوریتم و فناوری که از RQ-۱۷۰ به دست آورده اند توانسته اند به پهپادها و ماهواره های آمریکایی نفوذ کنند و هرچه که آمریکایی ها می بینند ایران نیز ببیند.

بررسی قابلیت های اولین پهپاد جت ساخت ایران؛

هواپیمای T-۳۳ چگونه اولین پهپاد جت ساخت ایران شد؟/تغییر کاربری جنگ افزار در همه نقاط جهان انجام می شود

در روزهای گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاوردهای هوایی در پایگاه یکم شکاری مهرآباد، نخستین پهپاد جت پهن پیکر ایرانی رو نمایی شد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

عملیاتی کردن بمب افکن های پنهانکار برای اولین بار در جهان توسط ایران + فیلم

طبق تصاویری که صدا و سیما از لحظه پرتاب موشک های پهپادهای کشورمان به مواضع داعش نشان داد، ایران اولین کشوری در جهان می باشد که موفق شده است از بمب افکن های پنهانکار در عملیات های خود استفاده کند.

به همت متخصصان داخلی؛

موفقیت ایران به توانمدسازی و ارتقاء جنگنده های روز دنیا/سوخو۲۲ وارد سامانه پروازی شد

در یکی از بزرگترین طرح های اورهال و ارتقاء جنگنده های نیروهای مسلح کشورمان، حداقل ۱۰ فروند هواپیمای تهاجمی سوخو ۲۲ (فیتر) که با سامانه ها و مهمات جدید مجهز شده و به خدمت نیروی هوایی سپاه درآمده اند.