پهپاد

عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه خبر داد:

بومی‌سازی یک تکنولوژی جهانی

عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: نظام آموزشی سیکل بسته‌ای از تولید انبوه دانشجو، استاد و مقاله طراحی کرده که مساله صنعت را به انزوا کشانده است

معاون علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

نخبگان بسیجی کرمانشاه پهپادی برتر از نمونه خارجی آن طراحی کردند

معاون علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: پهپاد «شاهد ۱» نمونه بهبود یافته Rq-۱۱ آمریکایی، با قابلیت‌های برتر نسبت به نمونه پهپاد خارجی آن توسط نخبگان این استان طراحی و آزمایش شد

«کلاشنیکف» پهپاد انتحاری توسعه می‌دهد+فیلم

در سال‌های اخیر «کلاشنیکف» از دنیای سلاح‌های کوچک دستی پارا فراتر گذشته و فعالیت‌های خود را به سمت توسعه سیستم‌های نظامی و حتی وسایل نقلیه غیرنظامی گسترش داده است. این کمپانی در حال حاضر سلاح‌های کلاسیک AK-۱۵ و AK-۱۲ را تدارک می‌بیند. به علاوه برای نیروی زمینی ارتش روسیه اسنایپر «چوکاوین» را توسعه می‌دهد.

بررسی قابلیت های اولین پهپاد جت ساخت ایران؛

هواپیمای T-۳۳ چگونه اولین پهپاد جت ساخت ایران شد؟/تغییر کاربری جنگ افزار در همه نقاط جهان انجام می شود

در روزهای گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاوردهای هوایی در پایگاه یکم شکاری مهرآباد، نخستین پهپاد جت پهن پیکر ایرانی رو نمایی شد.

هر آنچه باید درباره‌ی دیوار مرزی امریکا و مکزیک بدانید؛

هزینه ۵/۷ میلیون دلاری ترامپ به قیمت تعطیلی دولت آمریکا!

دموکرات‌ها به دنبال به کارگیری تکنولوژی‌های به روزی مانند پهپاد، دوربین و هوش مصنوعی در این دیوار ۶ تا ۹ متری هستند.

همزمان با آغاز رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش؛

رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ | عملیات شناسایی با پهپادهای مهاجر ۲ و جنگنده‌هایRF-۴

رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش، نیز مانند سایر برنامه های عملیاتی نیروهای مسلح نمایش اقتدار و توانمندی های نظامی و تسلیحاتی خواهد بود.

توسط محققان ایرانی انجام شد ؛

تولید رنگ جاذب رادار که ۹۹ درصد امواج را جذب می کند / شناسایی پهپادها و موشک های ایران سخت تر می شود + فیلم

تعدادی از محققان کشور موفق به تولید رنگ ضد امواج و ضد رادار شده اند که علاوه بر محافظت ساختمان و وسایل از تشعشعات و پارازیت ها ، می تواند پهپادها و موشک های را نیز از چشم رادارها پنهان سازد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

عملیاتی کردن بمب افکن های پنهانکار برای اولین بار در جهان توسط ایران + فیلم

طبق تصاویری که صدا و سیما از لحظه پرتاب موشک های پهپادهای کشورمان به مواضع داعش نشان داد، ایران اولین کشوری در جهان می باشد که موفق شده است از بمب افکن های پنهانکار در عملیات های خود استفاده کند.

ساخت اولین پهپاد دوزیست جهان در چین

شرکت چینی "SwellPro" موفق با ساخت نوعی پهپاد شده است که علاوه بر فیلمبرداری با کیفیت ۴k می تواند در زیر آب نیز تصویربرداری کند.

رقابت پرنده ها در جام ملی سرعت پهپاد ها+فیلم

جام ملی سرعت پهپاد ها از سال ۹۴ در کشور کار خود را آغاز کرده که سومین دوره این مسابقات ا از ۲۰ آبانماه لغایت ۲۴ آبان ماه در دانشگاه سراسری اصفهان برگزار خواهد شد. تیم های پهپادی علاقه مند برای شرکت در این رویداد می توانند به آدرسNDRClub.com مراجعه کنند.