پیام-نور

فردا آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان و انتخاب واحددانشگاه پیام نور

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نورگفت: با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و حجم بالای پذیرفته شدگان در دانشگاه پیام نور باموافقت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا فردا ۲۱ مهر تمدید شد.

فردا آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پیام نور

ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی صرفا با اعمال سوابق تحصیلی سال ۹۸ تا فردا ۱۵ مهرماه ادامه دارد.

در سومین همایش ملی زیست شناسی کشور در ساری مطرح شد

از صندلی‌های خالی دانشگاه‌های رشته زیست شناسی تا تلاش برای تامین اعتبار همایش‌های ملی

صندلی‌های خالی دانشگاه رشته‌های زیست شناسی و کم توجهی برای تامین اعتبار همایش‌های که زمینه حفظ محیط زیست را فراهم می‌آورد از گلایه‌های متولیان برگزاری انجمن زیست شناسی در ساری بود که در دو سخنران اصلی به این موضوع به صورت ویژه اشاره کردند.

با حضور رییس دفتر نهاد رهبری در دانشگاهها؛

دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور هرمزگان افتتاح شد

طی آیینی شب گذشته با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رییس دفتر نهاد رهبری در دانشگاهها، حجت الاسلام تقوی رییس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان و دکتر محمد خیری رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان، دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور هرمزگان افتتاح شد.

رییس سازمان بسیج علمی هرمزگان در دیدار با اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور هرمزگان:

هرمزگان به عنوان قطب علمی پژوهشی صنایع دریایی شناخته شده است

رییس سازمان بسیج علمی پژوهشی هرمزگان گفت: با توجه به رویکرد کلی سازمان علمی بسیج در کشور قطب بندی جدیدی صورت گرفته است که استان هرمزگان به عنوان مرکز قطب علمی پژوهشی در حوزه صنایع دریایی و علوم مرتبط با آن شناخته شده است و این ظرفیتی مهم برای استان محسوب می گردد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خبر داد

تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور هرمزگان

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کارشناسی در۱۴ واحد و مرکز دانشگاه پیام نور در سراسر استان هرمزگان خبر داد و اظهار داشت: تکمیل ظرفیت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی از امروز در سایت سازمان سنجش آغاز شده است و تا ۱۵ آبان ماه ۹۷ نسبت به ثبت نام مهلت دارند.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان:

دانشجویان پیام نور رتبه های بالایی در کنکور کسب می کنند

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت : آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس برگزار شدو دانشجویان این دانشجویان هر ساله رتبه های خوبی در کنکور مقاطع تکمیلی کسب می کنند.

گزارش تصویری

دیدار کارکنان سازمان بسیج علمی با رییس دانشگاه پیام نور استان و اعضای کارگروه شیمی به روایت تصویر

کارکنان سازمان بسیج علمی با رییس دانشگاه پیام نور استان و اعضای کارگروه شیمی دیدار کردند و طی این دیدار به بررسی مشکلات پیرامون علم و صنعت پرداختند.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان:

رشد آموزشی نیازمند رشدفرهنگی است

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان تاکید کرد: برگزاری جشنواره دانشجویی در جزیره زیبای قشم با رویکرد گردشگری و توریستی فرصتی برای معرفی جاذبه های هرمزگان وقشم می باشد و می توانیم سفیر فرهنگی خوبی برای سایر نقاط کشور باشیم.

سازمان سنجش اعلام کرد؛

اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون ورودي دوره‌هاي فراگير ارشد

اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون ورودي دوره‌هاي فراگير مقطع كارشناسي ارشد (نوبت هجدهم) دانشگاه پيام نور در سال ۱۳۹۶(نوبت هجدهم) دانشگاه پيام نور در سال ۱۳۹۶ از روز سه شنبه ۱۷ بهمن بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.