چهارمحال-و-بختیاری

انعقاد تفاهم نامه برای حفاظت پایدار از محیط زیست در چهارمحال و بختیاری

تفاهم نامه همکاری برای حفاظت از محیط زیست، همگام با توسعه ورزش، میان ادارات حفاظت محیط زیست و ورزش و جوانان شهرستان اردل در این استان منعقد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش:

فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری پژوهش محور است

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از پژوهش محور شدن فعالیت‌های مدارس باتوجه به اجرای سند تحول بنیادین استان خبر داد.

مدیر پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری:

طرح‌های پژوهشی استان به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است

مدیر پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح‌های پژوهشی استان به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است، گفت: سال گذشته ۱۵ طرح مطالعاتی پژوهشی اولویت‌دار برای استان مشخص شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دولتی شهرکرد:

۲۵ درصد پایان‌نامه‌های دانشجویی تقاضامحور خواهد شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دولتی شهرکرد گفت:به منظور ارتقای کمی و کیفی انجام پژوهش‌های علمی و بهره‌گیری از نتایج آن در روند توسعه چهارمحال و بختیاری تهیه پایان‌نامه‌های دانشجویی هدفمند می‌شود و حداقل ۲۵ درصد پایان‌نامه‌های دانشجویی در این استان تقاضامحور خواهد شد.

رئیس دانشگاه شهرکرد:

بومی سازی تولیدات و پژوهش ها در روند توسعه استان کمک می کند

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: بومی‌سازی تولیدات و پژوهش‌های انجام شده در چهارمحال و بختیاری کمک بزرگی به تسریع در روند توسعه پایدار استان می‌کند.

ایده پرداز هفشجانی؛

اپلیکشن طب باماست کل فضای پزشکی را در بر می گیرد/ ۵۰۰ میلیون تومان بودجه برای راه اندازی این طرح نیاز است

ایده پرداز هفشجانی گفت: اپلیکشن طب با ماست کل فضای پزشکی از جمله واحد های بیمارستان ها ، آزمایش ها و منابع پیرا پزشکی و دندانپزشکی را در برمی گیرد و سالانه به ارزش افزوده این اپلیکشن اضافه شده و یک اپلیکشن مادام العمر است.

مخترع آیینه هوشمند دو چشم:

آیینه هوشمند دو چشم فرایند خرید عینک را برای ما راحت تر می کند/این طرح نیازی به اسکنر سه بعدی پیشرفته ندارد

مخترع آیینه هوشمند دو چشم گفت: آینه هوشمند دو چشم این امکان را به ما می دهد که مدل های مختلف را به صورت فیزیکی وخیلی راحت روی صورت خودمان ببینیم و فرایند خرید عینک را برای ما راحت تر می کند.

طراح ماهواره کیان ۲:

ماهواره کیان۲ تمام زیر سیستم های یک ماهواره کامل را دارد

طراح ماهواره کیان ۲ گفت: ریز ماهواره کیان ۲ در ابعاد یک قوطی مشابه است ولی تمام زیر سیستم های یک ماهواره کامل را دارد و به این صورت است که از ارتفاع چهارصد متری الی یک کیلومتری با استفاده از پهباد یا راکد های مدل رها سازی می شود و در هنگام ورود داده های جوی را با استفاده از سنسورها جمع آوری می کند.

مخترع محفظه بار کامیون کمپروسی:

کاغذ بازی را حذف کنند ، ایران کشوری صنعتی می شود/مسئولین حمایتم نکنند سمت اختراع نمی روم

متاسفانه مسئولین ما نه تنها از نخبگان آن طور که باید حمایتی نمی کنند بلکه آن ها را دچار بروکراسی اداری کرده و گاها" دلسرد از ثبت یک ایده و نوآوری دیگر می کند.

راه اندازی اتوبوس اطلاع رسانی ایدز در شهرستان کیار

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کیار؛ از راه اندازی اتوبوس اطلاع رسانی ایدز در این شهرستان خبر داد.