چهارمحال-و-بختیاری

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

روند سرانه مطالعه در کشور رو به کاهش است / دسترسی آسان مردم به کتاب مهم ترین راهکار جلوگیری از سرانه کاهش مطالعه

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به روند کاهشی سرانه مطالعه در کشور، ایجاد زیرساخت‌های مناسب فرهنگی و دسترسی آسان مردم به کتاب را مهم ترین راهکار جلوگیری از این روند عنوان کرد.

درج نشانگر رنگی تغذیه‌ایی بر روی ۹۸.۲ درصد محصولات توليدي در چهارمحال و بختياري

مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرايشي و بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: ۹۸.۲ درصد محصولاتي که در استان توليد مي‌شود تحت کنترل بوده و نشانگرهاي رنگي تغذيه‌ايي براي آن‌ها درج شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

توزیع ۳۱ هزار دفترچه کاغذی از محل صرفه‌جویی حذف قبوض برق دربین دانش آموزان استان

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از توزیع ۳۱ هزار دفترچه کاغذی از محل صرفه‌جویی حذف قبوض برق دربین دانش آموزان استان خبر داد.

تست اچ ای وی بیش از ۹۵ درصد از اهالی چنار محمودی منفي است

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تست اچ ای وی بیش از ۹۵ درصد از افراد غربالگری شده روستاي چنار محمودي منفي است.

وظیفه علوم پزشکی درمان کسانی است که مبتلا به بیماری اچ آی وی شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: وظیفه دانشگاه علوم پزشکی درمان مردم بوده و تمام مطالبات مردم مبنی بر شناسایی، درمان و پیگیری شرایط مردم به خوبی دنبال شده و خدمات خوبی ارائه شده است.

شرایط لردگان باهوشیاری مردم آرام شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عموم مردم شریف لردگان همراهی و همکاری خوبی با نیروهای انتظامی و امنیتی داشته و دارند و همین عامل باعث عقیم ماندن ضد انقلاب در بین خواسته های مردم در این شهر شد.

مرگ و میر ناشی از بیماری هاری در کشور کمتر از ۱۰ مورد است

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تعداد موارد بروز بيماري هاري در انسان و مرگ ناشي از آن در کشور ساليانه کمتر از ۱۰ مورد بوده است.

آغاز تحصیل ۲۰۷ هزار دانش آموز در چهارمحال و بختیاری

با شروع سال تحصیلی جدید، ۲۰۷ هزار دانش آموز در استان چهارمحال و بختیاری مشغول به تحصیل شدند.

شرکت های دانش بنیان پلی برای رسیدن به اهداف اقتصادی کشور

نقش این شرکت ها در ایجاد اشتغال و ارزآوری تا جایی پیشرفته که دولت ها تلاش دارند با ایجاد فضای کار به این شرکت ها بخشی از اهداف اقتصادی خود را از این طریق تحقق بخشند.

حل مشکلات نخبگان راه گشا بسیاری از مشکلات کشور است

رییس بنیاد ملی نخبگان استان چهارمحال و بختیاری گفت: فراهم کردن مسیر پیشرفت نخبگانی و حل مشکلات مادی و معنوی آنها، راه گشای بسیاری از مشکلات کشور می باشد.