کارآفرینی

نگاهی کوتاه به مدیریت کارآفرینی دانشگاه گیلان در سالی که گذشت

عقد قرارداد ۸۹ طرح پژوهشی به مبلغ چهار میلیارد تومان از جمله مهمترین فعالیت های مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان در سالی که گذشت بود.

بکارگیری توان نخبگان، عامل ساماندهی فضای آموزش عالی در کشور

جذب و بکارگیری پژوهشگران نخبه کارآفرین در دانشگاه ها و نیز فراهم سازی بسترهای اشتغال دانش بنیان، منجر به نقش آفرینی موثر آنان در شکوفایی اقتصادی کشور خواهد شد.

هسته کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه بیرجند برگزار می‌کند؛

همایش راه‌اندازی کسب و کار موفق (به همراه معرفی استارتاپ یونیما در حوزه تدریس خصوصی و مدل درآمدی آن برای دانشجویان)

همایش راه‌اندازی کسب و کار موفق (به همراه معرفی استارتاپ یونیما در حوزه تدریس خصوصی و مدل درآمدی آن برای دانشجویان) با حضور دکتر اسماعیل هداوندی عضو هیات علمی دانشگاه و بنیانگذار استارتاپ یونیما

اگر ایده‌ای در زمینه کارآفرینی دارید؛

برگزاری کارگاه کارآفرینی توسط موسسه جلوه آرامش

کارگاه کارآفرینی با اهداف خاصی مانند آموزش مفاهیم کارآفرینی، معرفی الگوهای موفق، انتقال تجارب کارآفرینان، معرفی فرآیند شکل‌گیری کسب و کارهای نوپا، ایجاد ارتباط صنعت و جوانان، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ... برگزار می‌شود.

عضو هیات علمی دانشگاه:

دانشگاهها برای ترغیب اساتید به آموزش کارآفرینی چه راهکارهایی دارند

یکی از سیاست‌های اصلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور، ورود به زمینه‌های مختف کارآفرینی است و این سیاست به بخش اعظم دانشگاه‌های کشور، تسری یافته است. یکی از ملزومات می تواند اجباری کردن درس مبانی کارآفرینی برای تمامی رشته‌ها و گروه های آموزشی باشد.

راهکاری مناسب برای موضوعات مالی؛

چرا کارآفرینی بلاک‌چین راهکاری مناسب برای موضوعات مالی است؟

لاک‌چین(Blockchain) یا «زنجیره بستک» تلفیقی از دو کلمه بلوک (Block) و زنجیره (Chain) است که به نوعی به الگوریتم مورد استفاده در این تکنولوژی بازمی‌گردد؛ به‌طور کلی بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش توزیع شده و به‌صورت غیرمتمرکز است که اولین نمود و کاربرد خود را در قالب ارز دیجیتالی بیت کوین نمایش داد.

چهارمین کنفرانس بين المللي پژوهش در مديريت، اقتصاد و توسعه

به منظور شناخت مفهوم مدیریت و اقتصاد که ازجمله دلایل مهم پیشرفت و توسعه هرکشوری هستند، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در کشور گرجستان شهر تفلیس، کنفرانسی تحت عنوان "چهارمین کنفرانس بين‌المللي پژوهش در مديريت، اقتصاد و توسعه" برگزار می‌شود.

مصاحبه با استاد بسیجی موفق بوشهری؛

کلید موفقیت در رشته شیلات، کارآفرینی است

مهدیه جعفری، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلوار و استاد دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و مدرس دوره‌های آموزشی دریانوری صیادی، است که تحصیلات خود را تا مقطع دکتری تخصصی در رشته تکثیروپرورش آبزیان ادامه داده است.

دوره آموزشي مديريت و راهبري كارآفريني دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان برگزارشد

این دوره آموزشی با هدف ارتقای وضعیت کارآفرینی در جامعه برگزار شد.

در راستای شناسایی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های كارآفرينان؛

جلسه‌ای با کارآفرینان و مدیر علمی سپاه امام صادق ع برگزار شد

نشستی با حضور کارآفرینان و جانشین معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در سالن جلسات صندوق كارآفريني اميد استان به منظور شناسایی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های كارآفرينان برگزار شد.