کرونا-ویروس

برای نخستین بار در کشور؛

اراک، میزبان نخستین همایش کووید ۱۹ در ایران

شهریورماه امسال در دانشگاه آزاد اسلامی اراک اولین همایش کشوری با عنوان کووید ۱۹، دستاوردها، تهدید‌ها و فرصت‌های پیش رو برگزار می‌شود.

دکتر کاسیان زاده :

دو ونتیلاتور EDP اهدایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در بخش ICU نصب و راه اندازی شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر گفت:دو ونتیلاتور EDP اهدایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در بخش ICU نصب و راه اندازی شد.

مدافعان سلامت برای قانع کردم مردم به خیابان آمدند

اینجا پیاده راه سنگفرش خیابان ولیعصر (عج) تبریز است و تعدادی از دانشجویان سال آخر پزشکی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز با لباس مخصوص مدافعان سلامت( گان) به خیابان آمده‌اند تا از شهروندان خواهش کنند برای کمک به کادر درمان، ماسک بزنند.

تولید ژل ضدعفونی کننده دست با خاصیت ترمیم پوست توسط هیئت علمی دانشگاه مراغه

استاد گروه شیمی پلیمر دانشگاه مراغه کرم-ژل الکلی کیتوسان ضدعفونی کننده دست با خاصیت مرطوب کنندگی، نرم کننده و ترمیم کننده پوست تولید کرد.

بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از دلایل سیر صعودی کرونا ویروس

برپایی مجالس عروسی ها، ترحیم و حضور اقشار مختلف مردم در مراکز پرجمعیتی و بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از دلایل سیر صعودی کرونا ویروس در خراسان جنوبی است.

اقدامات حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در مقابله با کویید _۱۹

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی درباره اقدامات انجام یافته در مقابله با بیماری کویید ۱۹ در حوزه درمان گفت: از همان ابتدای شروع بحران کویید ۱۹ در کشور، جلسات تخصصی و آموزشی با بیمارستان های دانشگاهی و غیردانشگاهی در استان انجام یافته و بخشنامه های کشوری تبیین گردید و تمامی مراکز درمانی برای مقابله با این بیماری تجهیز شدند.

معاون دادگستری خراسان جنوبی خبر داد؛

برگزاری ۱۳۷۴ دادگاه آنلاین برای مقابله با کرونا در خراسان جنوبی

اسماعیلی با تاکید بر اینکه برگزاری دادگاه‌های آنلاین از ابتکارهای خراسان جنوبی برای مقابله با کرونا است، گفت: از ۱۳ اردیبهشت ماه امسال تاکنون رسیدگی هزار و ۳۷۴ پرونده قضایی در استان به صورت آنلاین برگزار شده است.

استارت‌آپ ‌‌«شوی ملی همزیستی با كرونا» در تبریز برگزار می‌شود

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری استارت‌آپ‌ «شوی ملی همزیستی با ویروس كرونا» به‌صورت مجازی در این دانشگاه خبر داد.