یادداشت

یادداشت/

دشمن درحال تدارک جنگ نرم جدیدی علیه ایران است

امروز ارتش رسانه‌ای غرب به بهانه افزایش قیمت ارز، طلا، مسکن و خودرو روی اعصاب مردم راه می‌روند ضمن اینکه کاخ سفید باید بداند در حالی که مردم آمریکا نمادهای سرمایه‌داری را به زیر کشیده‌اند نمی‌توانند در ایران به راه‌اندازی یک فتنه جدید فکر کنند.

یادداشت؛

سالی به نام جهش تولید

اگر به نامگذاری‌های سال‌های گذشته یعنی از سال ۱۳۹۷ تا امسال بنگریم، توجه به اشتغال و اقتصاد و تولید بیشترین سهم را به خود اختصاص می‌دهد. امسال هم در ادامه سال‌های گذشته سال "جهش تولید" نامگذاری شده تا پازل نام‌گذاری‌های سالانه کامل‌تر شود و سیاست‌های اجرایی و عملیاتی سمت و سو پیدا کند.

یادداشت/

اهمیت ماهواره های نظامی در تحقق امنیت کشورها

فناوری ماهواره کاربردهای گسترده ای در عملیات نظامی دارد زیرا همواره کسب اطلاعات بیشترین مزیت برای نیرو های نظامی می باشد.

یادداشت؛

دوازدهم فروردین ماه

دوازدهم فروردین ماه یادآور اصل دموکراسی و نظام مردم سالاری دینی از طریق همه پرسی که در جهان امروز بی نظیر و بی همتا بوده است.

یادداشت//غلام‌رضا موسی‌خانی

کرونا و نابرابری درآمدی

شاید روزی نابرابری همچون کرونا به دغدغه‌ی اصلی جهان تبدیل شود.

یادداشت؛

کوچکترین نقشی که من در پیشگیری از کرونا در خانواده و جامعه دارم ...

امید است ، که با گذراندن این دوره و رعایت نکات حائز اهمیت ، این بیماری را شکست داده ، و شادی را برای بار دیگر به جهان زیبای خود باز گردانیم....

یادداشت تولیدی؛

دغدغه این روزهای مردم

به امید روزی که سلبریتی های محترم بتوانند همگام با دیگر اقشار در بحران های،اجتماعی با نقش آفرینی مثبت،با اتکا به جایگاه اجتماعی خود یاری رسان مسئولین و مردم باشند.

یادداشت؛

کرونا

مردم که تحریم و گرونی از یادشون رفته و بیشتر از نصفشون فقط از ترس میمیرن نمیدونم چرا نمیخوان بفهمن مرگ حقه و پراید و کرونا وسیله هستن.خلاصه دوستای گلم بهداشت فردی رو رعایت کنید تا هرچه زودتر ریشه کَن کنیم این کرونای لعنتی رو.

یادداشت؛

کروناویروس

پزشکان و پرستاران را ببین که چطور با شجاعت از بیماران مبتلا به کورونا مراقبت می‌کنند. سخت است که آدم جان خود را به خاطر دیگری به خطر بیندازد؛ ولی ببین که آنها چگونه این کار را با افتخار انجام می‌دهند.

یادداشت؛

تقابل با کرونا

اوایل که بحث کرونا خیلی جدی نبود خجالت میکشیدیم دستکش بپوشیم و تا اینکه از در خانه خارج میشدیم دستکش هایمان را در می اوردیم.