یادداشت

یادداشت تولیدی؛

گام چهارم و گزاره مضحک اروپا

گام چهارم کاهش تعهدات برجامی کشورمان در حالی کلید خورد که تروئیکای اروپایی دوشنبه هفته پیش، مدعی شد که «زمان برای توافق طولانی‌تر با ایران درباره مسائل مربوط به امنیت منطقه ازجمله برنامه موشکی این کشور فرا رسیده است.»

سلام مرا به فرهنگیان جوان ولايتمدار و انقلابی فارس برسانید

سلام مرا به فرهنگیان جوان ولايتمدار و انقلابی استان فارس برسانید و برای شروع حرکت جهادی در گام دوم انقلاب اسلامی به آنان خدا قوت بگویید..

قسمت دوم؛

اهداف جنگ روانی

حسن اثماریان در چند یادداشت به بحث مهم جنگ روانی و شیوه های آن پرداخته است که در این نوشتار دومین قسمت این نوشته را می خوانید .

شورای نگهبان، نگهبان نظام

شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم ترین نهادهای حکومتی به شمار می اید. ترکیب اعضاء آن از شش فقیه اسلام شناس با حکم رهبری و شش حقوقدان صاحب نظر در رشته های مختلف حقوقی با معرفی رئیس قوه قضائیه و رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشند.

یادداشت تولیدی/

گسترش سهامداری و سهام عدالت در ایران

امین هادی برحق طلب طی یادداشتی تحلیلی برای خبرگزاری علم و فناوری به موضوع مهم سهامداری و سهام عدالت در کشور پرداخته است.

یادداشت تولیدی/

چرا سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مهم است و باید اجرایی شود؟

در اثر مجاهدت های علمی فراوان در نظام تعلیم و تربیت کشور تحت راهبری، شورای عالی آموزش و پرورش، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورایی از حوزه علمیه، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دستور کار اجرایی سیستم آموزشی کشور قرار گرفته که هر چند در سال های اخیر بدلیل عدم اهتمام به اجرای سند توفیقات اجرایی سند کم بوده اما از نظر گذراندن افق های کارآمد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش جهت تبدیل شدن به گفتمان عمومی جهت اجرا بسیار ضروری و حیاتی است.

آمریکا و رویکرد جنگ هیبریدی علیه ایران

وقایع اخیر نشان می دهد که در شرایط کنونی ایران اولویت اول سیاست خارجی آمریکا است و آمریکائیها برای مقابله با ایران و رسیدن به اهداف خود از تمام امکانات در این جنگ (دیپلماسی،جنگ اطلاعاتی،حمایت از شورشهای محلی،جنگ اقتصادی،تهدیدات نظامی و حملات سایبری ،.)بهره می گیرند

خلیج فارس پارسی است

دهم اردیبهشت به نام روز ملی"خلیج فارس"فرصتی فراهم آورد تا یک بار دیگر هویت این آبراه مهم تجاری و نظامی را با هم مرور کنیم.دقت و تامل در اسناد تاریخی نشان می دهد که این دریا همواره پارسی بود و تلاش بدخواهان برای تغییر هویت آن ناکام مانده است.

یادداشت

حماسه نهم دی نمایشی از وحدت و انسجام ملی برای پاسداری از منافع و امنیت ملی

محمدتقی قاسمی :حماسه نهم دی نمایشی از وحدت و انسجام ملی برای پاسداری از منافع و امنیت ملی بود.

یادداشت:

دانشجو زنده است می خروشد در قامت یک بسیجی و انقلابی

برای دفاع از کشور برای ایستادگی و مبارزه با استکبار ، دانشجو زنده است می خروشد در قامت یک بسیجی و انقلابی