����������������-������-��-������������-������������

برای اولین بار در جهان؛

شیر هواگیری نیمه اتوماتیک رادیاتورهای پانلی و پره ای در اردبیل ساخته شد

مخترع بسیجی اردبیلی، مدیر عامل شرکت جاوید صنعت سایه گستر موفق به ابداع شیر هواگیری نیمه اتوماتیک رادیاتورهای پانلی و پره ای شده است.

به مناسبت هفته بسیج؛

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری شهرستان اصلاندوز

به مناسبت هفته بسیج جشنواره جهادگران علم و فناوری در شهرستان اصلاندوز استان اردبیل با حضور مسئولین، نخبگان و مخترعین، بسیجیان برگزار و از فناوران و نخبگان برتر تجلیل شد.

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان اردبیل برگزار شد

جشنواره جهادگران علم و فناوری اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)، استاندار اردبیل، مقامات استانی، روسای دانشگاه، رئیس پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان استان، اساتید، نخبگان، مخترعان و اقشار بسیجی در سالن ولایت برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل مطرح کرد:

جشنواره جهادگران علم و فناوری فرصتی برای حمایت از نخبگان

جشنواره جهادگران علم و فناوری برای پارک علم و فناوری استان فرصت خوبی است تا بتواند از بسیجیان در این حوزه و همچنین نخبگان و مبتکران از نزدیک حمایت و یا خدمات پارک را معرفی کند.

درخشش فناوران اردبیلی در مسابقات اختراعات جهانی

فناوران اردبیلی مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در نمایشگاه های بین المللی اختراعات جهان موفق به کسب عناوین اول و دوم شدند.

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری زمینه ای برای شناسایی مخترعان و فناوران برتر استان اردبیل

جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف ارج نهادن به مقام والاي نوآوران و فناوران، ترويج فرهنگ كارآفريني، دانش بنيان و تجاري سازي نتايج تحقيقات به شناسايي مخترعان و فناوران برتر استان مي پردازد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد:

اجرای برنامه های متنوع در هفته بسیج با شعار بسیج پاره تن مردم

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیلاظهار داشت: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار (بسیج پاره تن مردم) از ۲۹ آبان ماه الی ۵ آذر در سراسر استان اردبیل برگزار می شود.

برگزاری سمینار و بازدید تخصصی دانشجویان از نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل

جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان اردبیل با هدف آشنایی با برترین سطح فناوری از نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان بازدید بعمل آوردند.

داشتن برنامه و مطالعه شرط موفقیت در کنکور

برنامه ریزی از ملزومات زندگی هر انسان می باشد و افراد، برای سازمان دهی اعمال روزانه یا امور کاری و تحصیلی خود نیاز به یک نقشه راه یا همان برنامه ریزی دارند.

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مرکز رشد مشترک سازمان بسیج علمی و پژوهشی و پارک علم و فناوری استان اردبیل برگزار می شود

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مرکز رشد مشترک سازمان بسیج علمی و پژوهشی و پارک علم و فناوری استان اردبیل با هدف جذب و کمک به افراد نوآور و ایده‌پرداز برگزار می شود.