����������������

در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری مطرح شد

مدیریت سازه و غیر سازه‌ای سیل/ ایران هفتمین کشور سیل خیز جهان

پژوهشگر حوزه منابع آب و محیط زیست در استان مازندران گفت: امکان جلوگیری از سیل وجود ندارد اما مدیریت سازه‌ای و غیر سازه‌ای آن در کشور باید فراهم شود.

در گفت و گو با یک روانشانس:

آنچه در کاهش آسیب روانی کودکان در مناطق سیل زده باید مورد توجه قرار گیرد

توجه به کودکان در زمان بحران زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بلند مدت را فراهم می‌کند و متولیان و افرادی که در مدیریت بحران حضور دارند نیاز است که اطلاعات کافی در این ارتباط داشته باشند.

در سایه سکوت مسئولان محیط زیست کشور

تخریب جزیره آشوراده و میانکاله کلید خورد

سازمان همیاری و شهرداری‌های استان گلستان به بهانه توسعه گردشگری نسبت به ایجاد سایت پشتیبانی به مساحت ۱۳۲ هکتار اقدام کرده که بسیاری از دلسوزان محیط زیست این اقدام را برنامه‌ریزی برای تخریب جزیره آشوراده و میانکاله می‌دانند.

مدیرکل ICT مازندران:

سفره پهنای باند اینترنت به روستاهای مازندران می‌رسد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از توسعه بستر فیبر نوری در روستاهای مازندران و دسترسی به اینترنت پرسرعت در این مناطق خبر داد.

توسط یک خانم پژوهشگر انجام می‌شود

اجرای طرح یک کتاب یک لبخند

یک پژوهشگر در آستانه سال جدید اجرای طرح یک کتاب یک لبخند را با هدف تامین نیازمندی‌های کتاب مناطق روستایی را آغاز کرده است.

رئیس کل دادگستری مازندران:

حفظ میز در جهاد کشاورزی بر حراست از منابع طبیعی ارجحیت دارد!

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: متولیان منابع طبیعی حتی در بالاترین جایگاه ها از جمله وزارت جهادکشاورزی، بیشتر از منابع طبیعی به فکر حفظ جایگاه خود هستند.

مسئوول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران:

پختگی علوم مهندسی کشور در صادرات دانش مهندسی به خوبی قابل لمس است

مسئوول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران با اعلام اینکه به برکت انقلاب اسلامی ایران در حوزه مهندسی به پختگی مناسبی در رشته‌های مهندسی رسیدیم، گفت: امروز دانش مهندسی ما به اقصی نقاط جهان صادر می‌شود.

در جمع خیریان بابلی مطرح شد

بزرگترین آرزوی دوران کودکی رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران/ روایت درک سوره فجر پس از حضور در جمع خیریان

رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران در جمع خیریان بابلی ضمن تشریح بزرگترین آرزوی دوران کودکی خویش گفت: مفهوم سوره فجر را زمانی که در بین خیریان حضور پیدا کردم متوجه شدم.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر(ع) ساری:

کمیته درآمد زائی دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر(ع) فعال شده است/ وجود ۱۰ پروژه نیمه کار در دانشگاه

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر (ع) ساری گفت: کمیته درآمد زائی دانشگاه فنی و حرفه‌ی ساری فعال شده و برنامه داریم در این بخش به صورت جدی نسبت به تامین نیازمندی‌های مالی دانشگاه اقدام کنیم.