��������������

رئيس دانشگاه آزاد فراشبند:

نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان فراشبند با اشاره به نداشتن یک ساختمان مستقل برای این دانشگاه که مانع از اقدامات اساسی و برنامه ریزی منسجم شده، گفت: نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند است و درصورتیکه نتوانیم مکانی داشته باشیم، ممکن است دانشگاه به شهرستانی دیگر منتقل شود.

وقتی کارآفرینی تمام زندگی‌ات می‌شود؛ از فقر و نداری تا کارگاهی با ۳۰۰ نفر اشتغال مستقیم

می‌شود زن بود، مادر بود، همسر بود و در عین حضوری موفق در جامعه در قامت یک بانوی کارآفرین داشت.

در گفت‌وگو با علم و فناوری مطرح شد:

فراشبند در نقشه علمی بسیج چه کرده است؟

مدیر علمی ناحیه فراشبند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری به تشریح برنامه ها و اقدامات صورت در سطح این شهرستان خبر داد.

رئیس فنی و حرفه ای فراشبند:

رشته‌های جدید در راه فراشبند/ برنامه‌های فنی و حرفه ای فراشبند از زبان رئیس جدید

رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری به تشریح اقدامات و برنامه های این مرکز پرداخت.

فناوری های نوین در کشاورزی

این قسمت "پهپادها"

کاربردهای پهپادی شامل کشاورزی دقیق، مدیریت جنگلها، مدیریت کود، تخمین عملکرد محصول، مدیریت زراعت، تشخیص بیماری و ....در حوزه کشاورزی است.

مهارت‌آموزی از سنین پایین؛ کلید اشتغال‌زایی در بزرگسالی

نوجوان فراشبندی گفت: با یادگیری یک مهارت می توان زمینه ساز اشتغال در آینده را سبب شد.

خرید ماسک به جای زندان

حکم جالب شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ فراشبند در مورد یک متهم این روز‌ها در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

گزارش تصویری؛

جشن روز دانشجو در فراشبند

هم زمان با روز دانشجو، جشن دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه های پیام نور و آزاد فراشبند در تالار معلم شهر فراشبند با حضور امام جمعه فراشبند، فرماندار، شهردار و شورای شهر و تنی چند از مسئولان ادرات شهرستان فراشبند برگزار گردید. در پایان این مراسم با برگزاری کرسی آزاد اندیشی دانشجویان از دغدغه ها و مشکلات دانشگاه های فراشبند برای مسئولان گفتند. (عکس: سعید رحیمی)

تجلیل از رده های برتر سپاه ناحیه فراشبند

در دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند از نفرات و رده های برتر از جمله خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در این منطقه با حضور جانشین سپاه فجر فارس تجلیل به عمل آمد.

گزارش تصویری/

دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند

دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند با حضور سردار بوعلی جانشین سپاه فجر فارس، سرهنگ کشکولی مسئول دبیرخانه اشراف و جشنواره مالک اشتر سپاه فجر، امام جمعه شهرستان فراشبند، اعضای شورای تامین و رؤسای ادارات و با حضور گرم خانواده های شهدا و بسیجیان در تالار وحدت این شهر برگزار شد. ( عکس: سعید رحیمی از فراشبند)