������������

مدیرکل بیمه سلامت استان خوزستان عنوان کرد

آغاز ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان در مرز شلمچه

مدیرکل بیمه سلامت استان خوزستان از راه‌اندازی ایستگاه سلامت شهید مدافع حرم حمیدرضا فاطمی‌اطهر در شلمچه خبر داد و گفت: در این ایستگاه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان به زائران اربعین ارئه می شود.

اربعین ظرفیت عظیم فرهنگی است

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام : اربعین ظرفیت عظیم فرهنگی است که امروز جامعه اسلامی را در برابر هجمه فرهنگی واکسینه می‌کند

به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی؛

قیام عاشورا از دید اندیشمندان جهان

واقعه کربلا برگی از تاریخ است که هر سال که از آن میگذرد نه تنها از یادها نمیرود بلکه حقانیت و مظلومیت امام بزگوارمان بیش از پیش بر اهل حق اثبات می شود.

نکات بهداشتی برای مکان های توزیع نذورات اربعین حسینی؛

مصرف دخانیات در محل های تجمع عزاداران ممنوع است/ استفاده از لیوان کاغذی برای صرف نوشیدنی های داغ

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز خواستار نصب تابلوی منع مصرف دخانیات در مکان های تجمع عزاداران شد و گفت: در اماکن سربسته از استعمال سیگار جلوگیری شود تا از خطرات احتمالی پیشگیری کنیم.

خبرگزاری علم و فناوری از تمهیدات ارتباطی اربعین گزارش می دهد

از کاهش نرخ مکالمات رومینگ تا ارائه وای فای رایگان در نقاط مرزی+ نرخ مکالمات اپراتورها

برای رفاه حال زائران اربعین حسینی تمهیدات ارتباطی گوناگونی اندیشیده شده است که کاهش نرخ مکالمات رومینگ و ارائه وای فای رایگان در نقاط مرزی از جمله آنها هستند.

یادداشت

چقدر خوب است که این سرزمین نگفته های بسیار دارد

این روزها حسرت اربعین می خورم ودل برباد می دهم، می خواستم این اربعین را کربلا باشم اما نشد، از نجف، پای پیاده تا کربلا بروم اما گویی قسمتم نبود. اما در این سفر معنوی چیزهایی می بینی که شگفت زده می شوی در مفهوم زیارت، برخی انگار همین که به کربلا رسیدند سلب مسئولیت شده اند بار را به مقصد رسانده اند و خلاص!

توصیه های بهداشتی برای مواکب اربعین؛

مواد اولیه پخت غذا از محل های معتبر و بهداشتی خریداری شود/ دریافت کارت گواهی تندرستی برای افراد مرتبط با طبخ و توزیع نذورات

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با یادآوری این نکته که مسئولان تهیه مواد اولیه باید از سالم و بهداشتی بودن مواد اولیه مصرفی اطمینان داشته باشند، گفت: این مواد باید از محل های معتبر خریداری و یا از افراد معتبر و شناخته شده به عنوان نذورات قبول نمایند.

خبرگزاری علم و فناوری از تمهیدات همراه اول برای اربعین حسینی گزارش می دهد

از بسته های ترکیبی و دیتای رومینگ تا دریافت سرویس وای فای در مسیر نجف تا کربلا

اپراتور همراه اول علاوه بر تخفیف در تعرفه رومینگ عراق در ایام اربعین حسینی، بسته های ترکیبی و دیتای رومینگ بین الملل نیز ارائه کرد.

عضو هیات مدیره مخابرات ایران:

نرخ مکالمات سفر اربعین از سه هزار تومان به ۹۰۰تومان کاهش یافت

عضوهیات مدیره مخابرات ایران گفت: بعد از مذاکرات و رایزنی های پی درپی با هیات اتصالات و وزارت ارتباطات عراق، در ایام پیاده روی اربعین، نرخ مکالمه از ایران به عراق از دقیقه‌ای سه هزار تومان به ۹۰۰ تومان کاهش پیدا کرد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

نحوه دریافت ارز دینار برای سفر اربعین حسینی/به هر نفر حداکثر ۱۰۰ هزار دینار اختصاص می یابد

زائران اربعین حسینی لازم است پس از نصب پیام ‌رسان بله و استفاده از بات بازوی dinarpaybot نسبت به انجام فرآیند خرید ارز خود اقدام کنند.