����������-��������������������������������

گزارش تصویری

گزارش تصویری از بازدید اعضای مرکز رشد مکاترونیک شهید شفیع زاده از پروژه ملی احیا سازی دریاچه ارومیه.

اعضای مرکز رشد مکاترونیک شهید شفیع زاده در اولین بازدید علمی خارج از استان، طی دو روز با هدف عارضه یابی صنعتی از پروژه ملی احیا سازی دریاچه ارومیه و کارخانه سیگمنت و سنگ شکن به منظور ساخت تونل برای انتقال آب رودخانه گلاس به دریاچه ارومیه بازدید کردند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان:

ساختار های بومی انعطاف لازم برای حل مشکلات کشاورزی را ندارند

ساختار های بومی به گونه ای ایجاد شده است که انعطاف لازم برای حل مشکلات کشاورزی را ندارد و بسیج به قصد پر کردن این خلا جدا از ساختار ها و ابلاغیات رسمی در فضایی آزاد کارگروه کشاورزی را تشکیل داده است تا به نقاط ضعف و قوت موجود و یا فیدبک ها بپردازد تا ایرادات را یافته و با روحیه ای جهادی و فرا سازمانی رفع کند.

افتخاری دیگر از مرکز رشد نانو فناوری شهید دکتر چمران:

ساخت سانتریفیوژی با سرعت ۹۰۰۰ دور بر دقیقه

دانشجویان فعال در این مرکز رشد روی طرح های مختلفی در حوزه نانو فن آوری فعالیت می کنند که اهم فعالیت های ما در مرکز رشد نانو فناوری شهید چمران سنتز نانو ذرات و یا ساخت تجهیزاتی که در تولید نانو ذره ها استفاده می شوند، هست

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی عنوان کرد

حداقل ترین کار در حوزه کشاورزی عجین کردن پژوهش و آموزش است

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی: حداقل ترین کار در حوزه کشاورزی عجین کردن پژوهش و آموزش است که تمام کشورهایی که در بخش صنعت کشاورزی پیشرفت هایی داشته اند از آموزش و پژوهش شروع کرده اند و یا در کشور ما دولت هایی که به این اصل توجه کرده اند در حوزه کشاورزی پیشرفت های چشمگیری راشاهد بوده ایم.

گزارش تصویری

گزارش تصویری امضا تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، کاربردی مرکز تحقیقات کشاورزی و سازمان بسیج علمی

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، کاربردی امضا کردند

عقد تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، کاربردی

مرکز تحقیقات کشاورزی و سازمان بسیج علمی تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، کاربردی امضا کردند

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، کاربردی امضا کردند

به همت مخترعان تبریزی انجام شد:

ساخت سانتری فیوژ با دور متوسط ۹۰۰۰ دور در دقیقه

مخترعان و پژوهشگران تبریزی موفق به ساخت سانتری فیوژی با دور متوسط ۹۰۰۰ دور در دقیقه در مرکز رشد نانو فناوری شهید چمران شدند.

به مناسب فرا رسیدن دهه فجر

دستاورد های علمی چهل ساله انقلاب اسلامی ایران

مقایسه ایرانِ قبل و بعد از انقلاب، می‌تواند واقعیت‌های مهمی را برای نسل‌های پس از انقلاب آشکار کند انقلاب اسلامی را شروع دگرگونی های بزرگ وبنیادی در ایران و کشور‌های منطقه دانست.

فرمانده سپاه عاشورا عنوان کرد

مشکل اساسی در کشور ما بحران در مدیریت است، نه مدیریت بحران

فرمانده سپاه عاشورا: با بروز یک مشکل آن را بحران می‌نامند و سپس مدیریت بحران تشکیل می‌دهند در حالی که مشکل اساسی در کشور ما بحران در مدیریت است، نه مدیریت بحران.

گزارش تصویری

گزارش تصویری از دیدارفعالین عرصه علم و فن آوری با فرمانده سپاه عاشورا

فعالین عرصه علم و فن آوری با سردار عابدین خرم فرمانده جدید سپاه عاشورا دیدار کردند