����������-������������

دکتری جامعه شناسی در گفت‌وگو با علم و فناوری:

معلمان باید به سواد رسانه‌ای مجهز شوند

یک دکتری جامعه شناسی در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری گفت: معلمان با توجه به اینکه مسئولین آموزش و تربیت دانش آموزان و کودکان ما هستند، باید بتوانند در عصر ارتباطات و رسانه های مجازی، با مجهز بودن به سواد رسانه ای مقابله ای مطلوب در برابر هجوم رسانه های بیگانه داشته باشند.

رئيس دانشگاه آزاد فراشبند:

نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان فراشبند با اشاره به نداشتن یک ساختمان مستقل برای این دانشگاه که مانع از اقدامات اساسی و برنامه ریزی منسجم شده، گفت: نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند است و درصورتیکه نتوانیم مکانی داشته باشیم، ممکن است دانشگاه به شهرستانی دیگر منتقل شود.

در گفت‌وگوی تفصیلی با علم و فناوری مطرح شد:

مدیریت اسیدلاکتیک در بدن برای تجربه ورزشی خوب و مؤثر

یک استاد دانشگاه در گفت‌وگو با علم و فناوری عنوان کرد: با رعایت نکات و موضوعات علمی در ورزش بطور مثال میزان اسید لاکتیک بدن، میزان اثرگذاری را می توان افزایش و آسیب دیدگی را کاهش داد.

وقتی کارآفرینی تمام زندگی‌ات می‌شود؛ از فقر و نداری تا کارگاهی با ۳۰۰ نفر اشتغال مستقیم

می‌شود زن بود، مادر بود، همسر بود و در عین حضوری موفق در جامعه در قامت یک بانوی کارآفرین داشت.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

رسانه‌های معاند چگونه سعی در آتش افروزی ناآرامی‌ها کشور دارند؟

"مهدی عالیشوندی" استاد رسانه در گفتگویی به بررسی استراتژی های رسانه ای شبکه های فارسی زبان معاند در اغتشاشات اخیر کشور پرداخت.

رئيس فنی و حرفه ای فراشبند:

دید جامعه به مهارت آموزی باید سرمایه گذاری باشد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند اظهار داشت: لازمه اشتغال در برهه کنونی داشتن مهارت است و اگر ما دید افراد جامعه رو به نحوی سوق دهیم که دید آنها با آموزش اطلاق وقت نباشد، بلکه دید آنها یک دید سرمایه گذاری باشد در این زمینه، قطعا ما به سمت اشتغالزایی حرکت کردیم و کمک شایانی به رفع مشکل بیکاری مردم این شهرستان خواهد شد .

در گفت‌وگو با علم و فناوری مطرح شد:

فراشبند در نقشه علمی بسیج چه کرده است؟

مدیر علمی ناحیه فراشبند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری به تشریح برنامه ها و اقدامات صورت در سطح این شهرستان خبر داد.

رئیس فنی و حرفه ای فراشبند:

رشته‌های جدید در راه فراشبند/ برنامه‌های فنی و حرفه ای فراشبند از زبان رئیس جدید

رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری به تشریح اقدامات و برنامه های این مرکز پرداخت.